Stworzyliśmy nie tylko nową oprawę graficzną, lecz także nowoczesne rozwiązania, by codzienne korzystanie z portalu było jeszcze przyjemniejsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Co nowego przygotowaliśmy? Zobacz film, w którym omawiamy najważniejsze zmiany.

Do korzystania z nowej wersji portalu zaprasza również redaktor naczelny - Wojciech Denisiuk

Już po rozwinięciu menu głównego możecie sprawdzić najnowsze wiadomości w interesujących Was działach.

Strona zyskała nowy, szeroki układ, przez co informacje dnia ze zdjęciami są duże i wyraźne, a sekcja „Najważniejsze wiadomości” pozwala na szybki ich przegląd. Farmer.pl to jednak nie tylko newsy, lecz także ciekawe multimedia, takie jak: fotoreportaże, wideorelacje z gospodarstw, lustracji pól, testów maszyn i najważniejszych wydarzeń w branży. Na nowej stronie publikujemy jeszcze więcej tych materiałów. Najnowsze wideo znajdziecie na górze strony, pod najważniejszymi wiadomościami. 

W nowej odsłonie nie zabraknie również tak ważnych dla Was cen surowców rolnych, które tym razem prezentujemy na czytelnym i prostym w nawigacji pasku pod głównymi wiadomościami.

Pod cenami znajdziecie wszystkie najnowsze publikowane wiadomości. W tym samym miejscu można podejrzeć wiadomości najbardziej popularne oraz najczęściej komentowane.

Dla zainteresowanych konkretną tematyką na stronie głównej wyodrębniliśmy informacje z najważniejszych działów, a poprzez kliknięcie w nazwę działu szybko odnajdziecie interesujące Was treści.

Po wejściu w wybrany artykuł postawiliśmy na przejrzystość i łatwość przeglądania treści oraz galerii.