PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Analizy i komentarze

  Dobre perspektywy cen kukurydzy. W zasięgu 185-195 euro/t

  Kukurydza w UE i w Polsce była i jest droga (w relacji do amerykańskiej), a wybicie ceny w górę na giełdzie w Chicago powinno się przełożyć na wzrost notowań na MATIF i w Polsce. Z punktu widzenia analizy technicznej wykresu zasięg...

 • Okopowe

  KSC skupiła ponad 5 mln ton buraków

  Krajowa Spółka Cukrowa SA, posiadająca siedem cukrowni, skupiła ponad 5 mln ton buraków i w zakończonej kampanii cukrowniczej wyprodukowała przeszło 800 tys. ton cukru - poinformowała rzeczniczka spółki Sandra Malinowska.

 • Analizy i komentarze

  Zmienne notowania zbóż na giełdach

  Wczorajsze notowania zbóż na światowych giełdach upłynęły w mieszanych nastrojach. Cena amerykańskiej kukurydzy wzrosła do poziomu z czerwca 2016 r.

 • Analizy i komentarze

  Cena rzepaku pobiła prawie 3-letni rekord notowań

  Optymistycznie zakończyły się wczorajsze notowania rzepaku na giełdzie w Paryżu. Cena wzrosła do 420,75 euro/t- najwyższego poziomu od 22 kwietnia 2014 r. Dzisiaj wzrosty notowań są kontynuowane.

 • Analizy i komentarze

  Jedynie kukurydza na giełdzie w Paryżu podrożała

  Pszenica na MATIF w kontrakcie marcowym potaniała o 0,6 proc., natomiast na CBOT seria marcowa spadła o 0,6 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt marcowy) podniosła się o 0,3 proc., a w Chicago (marzec) cena spadła o 0,1 proc.

 • Analizy i komentarze

  Cena rzepaku blisko prawie 3-letniego szczytu

  Lutowy kontrakt na rzepak notowany na MATIF potaniał o 0,1 proc., marcowa soja na CBOT wzrosła o 0,5 proc. Kanadyjska canola w kontrakcie marcowym na WCE podniosła się o 1,2 proc.

 • Analizy i komentarze

  Cena rzepaku zbliżyła się do 420 euro/t

  Lutowy kontrakt na rzepak notowany na MATIF podrożał o 0,5 proc., marcowa soja na CBOT wzrosła o 2,2 proc. Kanadyjska canola w kontrakcie marcowym na WCE podniosła się o 1,0 proc.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

W skupach prawie nic do góry, jadą już na kontrakcie majowym a ten już 8 euro tańszy od lutowego. To może być dobry moment na sprzedaz

Marecki

W tym roku będą zwiększone kontrole łubinu i innych strączkowych. Powodem jest sianie na pałę, po talerzówce, żeby tylko dopłaty zebrać....

maslak88

i jak wrażenia?