Zboża

Pszenica ogółem we wrześniu powinna kosztować 620-650 zł/t, a w grudniu 640-680 zł/t.

Pszenica konsumpcyjna według ekspertów powinna kosztować we wrześniu 640-670 zł/t, a w grudniu 660-700 zł/t.

Cenę żyta ogółem we wrześniu określono na 500-530 zł/t, a w grudniu na 520-560 zł/t.

Żywiec

Żywiec drobiowy we wrześniu powinien kosztować 4,90-5,10 zł/kg, a w grudniu 4,50-4,80 zł/kg.

Ceny kurcząt brojlerów ( z VAT) określono we wrześniu na 3,50-3,70 zł/kg, a w grudniu na 3,20-3,40 zł/kg

Produkty mleczarskie (ceny z VAT)

Cenę masła w blokach eksperci określili we wrześniu na 12,20-12,70 zł/kg, a w grudniu na 12,40-13,20 zł/kg

Mleko odtłuszczone w proszku (OMP) powinno kosztować we wrześniu 7,30-7,60 zł/kg, a w grudniu 7,40 -790 zł/kg