PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

UE przedłuża sankcje wobec Rosji do września

UE przedłuża sankcje wobec Rosji do września Wobec braku rozwiązania konfliktu ukraińskiego UE przedłuża czas trwania sankcji wobec Rosji do września (Fot.pixabay.com)

Autor: JK

Dodano: 15-03-2017 13:45

Tagi:

Wobec braku rozwiązania konfliktu ukraińskiego UE przedłuża czas trwania sankcji wobec Rosji do września.UE nadal oskarża Rosje o wspieranie separatystów we wschodniej Ukrainie.

Rosja również przedłuży swoje embargo na produkty rolne i żywnościowe pochodzące z UE. Embargo nie dotyczy tłuszczów wieprzowych, których import z UE do Rosji jest jednak niemożliwy ze względu na ASF.

W ramach sankcji stosowanych przez UE nadal zamrożone będą rosyjskie aktywa, a podróże 150 polityków i przedstawicieli 37 organizacji z Rosji - uniemożliwione.

Decyzja ta jest kontrowersyjna, ponieważ niektóre państwa UE twierdzą, że sankcje są szkodliwe dla unijnej gospodarki. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • "rusofil" 2017-03-19 12:52:52
    A Rosja przedłużyła sankcje - wcześniej, dużo wcześniej - do stycznia 2017r., co spowodowało przyrost produkcji rolnej (tylko w ciągu jednego roku) od 6 do 26 %, w zależności od gałęzi gospodarki. Do samowystarczalności brakuje im tylko mleka. Tacy polscy mądrale , którzy walczą o sankcje dla Rosji, a faktycznie o ograniczenie eksportu polskich towarów rolnych. Podobnie jak walczą "ekolodzy" aby koszerną wołowinę robiła - dla Izraela- tylko Białoruś, a koninę dla Włochów - USA.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!