PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zysk tylko dla najlepszych

Zysk tylko dla najlepszych

Dla wielu producentów obserwowany w ostatnim czasie znaczny wzrost cen komponentów paszowych wciąż stawia pod znakiem zapytania opłacalność tuczu.



Utrzymujące się do maja 2012 r. bardzo wysokie ceny prosiąt wykazują aktualnie tendencję malejącą (rys. 1), co związane jest z ograniczonym w krajach europejskich zainteresowaniem produkcją tuczników. Jednocześnie wysokie ceny pasz skutecznie zwiększają koszty tuczu.

Wysokie ceny

Według danych niemieckich, tylko w okresie od grudnia 2011 do lipca 2012 średnia cena 1 tony paszy dla tuczników zwiększyła się aż o 41 euro (wzrost o 16 proc.). Jest to kontynuacja wzrostu cen, jaki notowany jest od połowy 2010 roku. Podobna sytuacja jest w kraju, gdyż od początku 2010 roku średnia cena paszy przeznaczonej dla tuczników wzrosła o około 60 proc. Wysokie ceny mieszanek treściwych są spowodowane utrzymującym się wysokim poziomem cen zbożowych komponentów paszowych, a także drastycznym wzrostem cen białkowych komponentów paszowych. Prognoza zamieszczona w ostatnim raporcie opublikowanym w sierpniu, w którym przedstawiona została sytuacja na światowym rynku zbóż, zakłada, że w sezonie 2012/2013 światowe zużycie zboża będzie o około 33 mln ton większe aniżeli produkcja (rys. 2).

Mniejsza produkcja światowa powoduje, że należy się liczyć z utrzymaniem się wysokich cen zbóż. Symptomem tego stanu jest wykres (rys. 3) przedstawiający porównanie cen giełdowych pszenicy w latach 2011 i 2012. Od końca czerwca 2012 ceny pszenicy są wyższe aniżeli w analogicznym okresie roku poprzedniego.

W bieżącym roku dla producentów wieprzowiny kolejnym czynnikiem powodującym znaczny wzrost kosztów żywienia są wysokie ceny śruty sojowej.

Cena śruty sojowej jest pochodną ceny nasion soi i ilości dostępnej na rynku. Już w kwietniu bieżącego roku ceny soi były wyższe w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. W maju nastąpił chwilowy spadek cen giełdowych soi, jednak już w czerwcu nastąpił ponowny wzrost i w lipcu osiągnęły nie notowany poziom 680 USD/tonę (rys. 4). Takie zawirowania cenowe spowodowały, że również śruta sojowa osiągnęła dotychczas nie notowany poziom cen wynoszący ponad 580 USD/tonę.

Malejące stado loch

Pomimo znacznego wzrostu kosztów surowców paszowych, ceny płacone producentom w wielu krajach UE za dostarcza ne tuczniki, jak dotychczas nie rekompensowały wzrostu kosztów produkcji.

W niektórych krajach UE sytuacja niekorzystnej relacji przychodów i kosztów produkcji była przyczyną likwidacji szeregu stad. Porównanie stanu loch na koniec roku 2011 ze stanem sprzed 12 miesięcy wykazało spadek pogłowia aż w 23 krajach spośród 27 należących do UE.

Ograniczenie wielkości produkcji jest spowodowane niekorzystnymi tendencjami cen. Najlepszym przykładem jest porównanie kosztów produkcji i przychodów ze sprzedaży 1 tucznika w Wielkiej Brytanii w okresie styczeń 2010 - lipiec 2012 r. Aż od października 2010 roku aż do chwili obecnej koszty produkcji przewyższają wpływy ze sprzedaży, co świadczy o bardzo długo utrzymującej się złej koniunkturze.

Do połowy lipca 2012 w Niemczech, Holandii i Danii średnie ceny za 1 kg wbc półtusz wieprzowych w klasie E utrzymywały się na poziomie 1,55-1,60 euro.

Według danych ISN (Konsorcjum Producentów Trzody Chlewnej) cena tuczników rozliczanych według klasyfikacji poubojowej w w/w krajach wynosi obecnie 1,77-1,85 euro (wrzesień 2012). Według danych MRiRW (Rynek Mięsa Wieprzowego nr 36/2012) w kraju średnia cena zakupu tuczników w klasie E w przeliczeniu na żywiec w pierwszej dekadzie września wynosiła 5,82 zł/kg, natomiast w klasie U już tylko 5,57 zł/kg.

Przeprowadźmy kalkulację

Czy możemy mówić, że zostały zahamowane niekorzystne tendencje w produkcji wieprzowiny, które spowodowały spadek pogłowia w kraju do poziomu zaledwie 11 478 tys. sztuk (wg danych GUS z końca marca 2012)? Spróbujmy przeprowadzić uproszczoną kalkulację opłacalności produkcji wieprzowiny według aktualnych cen. Do kalkulacji przyjmujemy, że wstawiane na tucz prosię o masie 30 kg kosztuje średnio około 240 zł. Obliczymy koszt zużytej paszy zakładając, że tucz jest prowadzony w przedziale masy ciała 30-110 kg. Przyjmujemy, że średni koszt netto 1 tony mieszanki pełnoporcjowej typu grower/finiszer wynosi 1241 zł (wg danych Rynek Pasz 7/2012). Wysokość innych kosztów, wśród których są pozostałe koszty bezpośrednie, koszty ogólnogospodarcze, amortyzacja oraz koszty czynników zewnętrznych przyjmujemy według danych Polskiego FADN (system zbierania i wykorzystywania danych rachunkowych z gospodarstw rolnych).

W tabeli 1 zestawiono przychody i koszty przy produkcji 1 tucznika w cyklu otwartym, przy zróżnicowanym wskaźniku zużycia paszy na 1 kg przyrostu masy ciała. Pogorszenie wykorzystania o 0,2 kg na każdy kg przyrostu masy ciała zwiększa koszty produkcji średnio o około 20 zł. Przy średniej cenie żywca (poubojowo klasa U) wynoszącej 5,57 zł za 1 kg, jedynie bardzo dobre wykorzystanie paszy w tuczu (2,6 kg) gwarantuje niewielki zysk z produkcji tuczników.

Natomiast wraz ze zwiększonym zużyciem paszy rośnie strata, jaką ponosi producent. Dopiero sprzedaż tuczników za cenę 5,82 zł/kg może przynieść producentom zysk, ale jedynie wtedy, gdy jednostkowe zużycie paszy będzie na dobrym poziomie (2,6-2,8 kg).

Ważne wykorzystanie paszy

Jak widać, kluczowym zagadnieniem przy produkcji tuczników jest koszt paszy zużytej na produkcję 1 kg żywca. Jedynie, gdy zwierzęta w tuczu są zdrowe, uzyskują wysokie przyrosty masy ciała, a ich półtusze charakteryzują się wysoką mięsnością, to wtedy możemy liczyć na opłacalną produkcję.

Taka sytuacja ma miejsce w przypadku zakupu prosiąt oraz zakupu gotowych mieszanek pełnoporcjowych, kiedy ponoszone koszty są najwyższe. W cyklu zamkniętym, gdy prosięta odchowywane są we własnym gospodarstwie, a także, gdy mieszanki sporządzane są na bazie wyprodukowanego we własnym zakresie zboża, kalkulacja opłacalności produkcji wieprzowiny może być korzystniejsza.

Przy własnej produkcji zbóż należy pamiętać, że kalkulacja opłacalności powinna być wykonana na podstawie rynkowych cen, a nie kosztów poniesionych na wyprodukowanie ziarna zbóż.

Koszt paszy zużytej na produkcję 1 kg żywca zależy od wartości 1 kg paszy oraz ilości paszy niezbędnej na przyrost 1 kg masy ciała. Przy określonym dziennym pobraniu paszy efektem końcowym jest przetworzenie składników paszy na składniki masy ciała. Parametrem informującym o efektywności tego procesu jest wskaźnik wykorzystania paszy. Do czynników, które istotnie wpływają na wykorzystanie paszy u świń należą:

  • wiek, masa i płeć zwierząt,
  • potencjał genetyczny,
  • stan zdrowotny,
  • stopień pokrycia zapotrzebowania na składniki pokarmowe,
  • strawność składników paszy,
  • jakość paszy i czystość mikrobiologiczna,
  • temperatura w chlewni,
  • wielkość strat paszy.

Wszystkie wymienione czynniki muszą znajdować się pod pełną kontrolą producenta, gdyż ponosi on skutki wynikające z ewentualnych nadmiernych kosztów produkcji tuczników, które bezpośrednio zmniejszają efektywność produkcji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

MULTIMEDIA

×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Debool 2012-12-06 12:30:15
    Masz rację, Tyle tylko że jak sam widzisz, ilu przyszło?! 3, a Jak Ja przyjadę to będzie :) 4, chodzi Mi o To żeby ruszyć ludzi. Jak bedzie akcja bliżej to pojadę tak jak tam byłem: http://www.strefagostyn.pl/aktualnosci/krobia/186-pomidorami-w-burmistrza-krobi.html

    p.s. A co do tuczników, poszły parę minut temu, po... 5,13zł z vatem. chociaż na święta kasa będzie :(
  • arszczecin 2012-12-06 12:14:14
    debol, piszesz PISZCIE GDZIE CO I JAK?! A tam będę. "
    masz okazję wyrazić sprzeciw, wykrzyczec swój żal.
    podaje ci możliwość to piszesz ze nie możesz.
    ja po wczorajszum proteście stwierdzam ze w mojej gminie na wsiach jest dobrobyt, 3 osoby z gminy były na proteście, czyli reście jest dobrze. wszyscy mają w du...p..i...e innych myślą tylko o sobie.
    inny przykład, sąsiad truje d...e, pomóż sprzedać słomę. dalem namiary, dostał za mała cenę, ja mam wyższa, sprzedaj na siebie mówi. sprzedałem. dużą kostka wzięta z pola, za jakiś czas dostaje tel od kupujących wilg powyżej 50% , słoma wraca , mnie obciąża za transport. sąsiad nic nie mówi o "rekompensacie" za to ze chciałem pomóc . i pomoglem SOBIE... ostatni raz
  • Debool 2012-12-06 10:55:14
    Tusk ze strajków się śmieje. A jak coś mu zagraża to, likwiduje siłowo zagrożenie tak jak Marsz Niepodległości, Kibiców i kolesia który sie odważył i chciał skasować te całą bande darmozjadów w Warszawie.

    arszczecin -daleko niby nie jest z Wlkp. ale pracuję jeszcze na etacie dodatkowo i nocki w pracy spędzam :( No bo kto w Tych czasach by się tylko z roli utrzymał:)
  • jarki 2012-12-06 10:52:18
    ''ale to już było''
  • Debool 2012-12-06 10:46:21
    A przecież miesiąc wcześniej świnie były po 5,60 +vat. Pasze drożały, ceny za koncentraty z 59zł poszły na 74zł.

    Szkoda naszej pracy, zboża.

    Dam przykład:
    Mam swoje prosięta, ale sprzedaję po 150-170zł. Gdybym kupował i tracił na sztukę 1,5 worka koncentratu (25kg worek) oraz ok. 250-270kg zboża to =
    170zł+111zł+250zł+słoma, witaminy,prąd a gdzie praca?????
    Za 120kg tucznika dostanę niecałe 600zł
    POTRAFICIE TO LICZYĆ NA PLUS ;)
    Kto na Tym zarabia, dzisiaj sprzedam 20 sztuk i juz tylko będę sprzedawał prosięta. Ale kto je będzie kupował.

  • arszczecin 2012-12-06 10:35:39
    deebol, do końca tygodnia szczecin strajkuje ;) śpiwór i ...
  • Debool 2012-12-06 10:27:39
    Robią z Nas Wszystkich idiotów, Na 30 listopada zgłosiłem tuczniki do sprzedaży. Cana 5,20+vat. Nie przyjechali bo cos wypadło, weekend itp. W poniedziałek również nie dało rady , chociaż po rozmowie tel. okazało się że cena to już 5,00+vat. No i poinformowano Mnie że we wtorek maja spaść do 4,90+vat. No ale Moga przyjechac dopiero do Mnie w czwartek , ale nie wiedza jaka będzie cena. Teraz za Nimi czekam .... i zadzwoniłem, niedługo przyjadą ;) :( A cena to 4,80z vatem.

    W ciągu tygodnia straciłem 60zł na sztuce.
    p.s. W sklepie nic nie potaniało ;) :P
    Pasze raczej cenowo rosną , nie maleją.

    PISZCIE GDZIE CO I JAK?! A tam będę. Za kogo Oni nas mają , czy My jesteśmy idiotami.

    p.s. Czas na rewolucję, wyjść na ulicę.
  • Johny_Bravo 2012-11-02 15:08:05
    Tak więc aby mieć zysk to trzeba sprzedawać przynajmniej 1000 śwyń na rok i mieć połowę swojej paszy ja tam po nowym roku opylę zboże i kto tam chce niech się bawi ze śwyniami........
  • Johny_Bravo 2012-11-02 14:54:17
    Zyskiem z tuczu jednej śwyni jest rozrzutnik gnoju
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!