PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Analizy i komentarze

  Spadki notowań zbóż w kraju

  W bieżącym sezonie spadki notowań zbóż w kraju wynikają przede wszystkim z sytuacji na rynkach zagranicznych, gdzie jest wysoka podaż zbóż.

 • Analizy i komentarze

  Cukier tanieje na giełdach

  W Nowym Jorku cukier surowy potaniał w ciągu ostatniego tygodnia o prawie 5 proc. do 334,2 USD/t, a w Londynie cukier biały stracił 4 proc. spadając do 391,9 USD/t.

 • Analizy i komentarze

  Zły rok dla ogrodników i sadowników

  W 2014 r. ceny skupu niemal wszystkich owoców były niższe niż przed rokiem, o 50 proc. spadły ceny jabłek deserowych. Niższe były też ceny skupu prawie wszystkich warzyw. Najbardziej spadł ceny cebuli i kapusty.

 • Bydło i mleko

  Spadek cen mleka zatrzymany

  Od stycznia 2014 r. następował systematyczny spadek cen mleka. Listopad jest pierwszym miesiącem w tym roku, w którym nie nastąpiły kolejne obniżki.

 • Bydło i mleko

  Ceny bydła stanęły w miejscu

  W ostatnim czasie ceny bydła w skupach nie ulegają większym zmianom. Czy coś będzie w stanie sprawić, aby w końcu ruszyły z miejsca?

BAZA WIEDZY

Surowce rolne drożeją w Europie

W ostatnim miesiącu doszło do wyraźnego rozdźwięku w notowaniach zbóż i oleistych po obu stronach Atlantyku. W USA wymienione surowce potaniały o 2-4 proc., natomiast na giełdzie w Paryżu zwyżki w tym czasie wyniosły 2-7 proc. Z...

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki i witch pod CO sypiecie w listopadzie-rzepak?cebula-bo bury to chyba wiosną

witch5

Nie dziwię się że Cię nie przekonali . Dwa lata stosowałem Siarkopol to byłem zadowolony teraz dwa sezony Fosfory i już pragnę wrócić do...

jarki

Pierwszy raz kupiłem go jeszcze w 2012 roku Wysypany był wiosną 2013 od tego czasu cały czas go sieję Lecz nie wiosną ale późno jesienią zwykle w...