PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Analizy i komentarze

  Spadki notowań zbóż w kraju

  W bieżącym sezonie spadki notowań zbóż w kraju wynikają przede wszystkim z sytuacji na rynkach zagranicznych, gdzie jest wysoka podaż zbóż.

 • Analizy i komentarze

  Cukier tanieje na giełdach

  W Nowym Jorku cukier surowy potaniał w ciągu ostatniego tygodnia o prawie 5 proc. do 334,2 USD/t, a w Londynie cukier biały stracił 4 proc. spadając do 391,9 USD/t.

 • Analizy i komentarze

  Zły rok dla ogrodników i sadowników

  W 2014 r. ceny skupu niemal wszystkich owoców były niższe niż przed rokiem, o 50 proc. spadły ceny jabłek deserowych. Niższe były też ceny skupu prawie wszystkich warzyw. Najbardziej spadł ceny cebuli i kapusty.

 • Bydło i mleko

  Spadek cen mleka zatrzymany

  Od stycznia 2014 r. następował systematyczny spadek cen mleka. Listopad jest pierwszym miesiącem w tym roku, w którym nie nastąpiły kolejne obniżki.

 • Bydło i mleko

  Ceny bydła stanęły w miejscu

  W ostatnim czasie ceny bydła w skupach nie ulegają większym zmianom. Czy coś będzie w stanie sprawić, aby w końcu ruszyły z miejsca?

BAZA WIEDZY

Surowce rolne drożeją w Europie

W ostatnim miesiącu doszło do wyraźnego rozdźwięku w notowaniach zbóż i oleistych po obu stronach Atlantyku. W USA wymienione surowce potaniały o 2-4 proc., natomiast na giełdzie w Paryżu zwyżki w tym czasie wyniosły 2-7 proc. Z...

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...

damian9871

Kiedyś to rozbierałem i jak dobrze pamiętam tam nie ma żadnych uszczelnień. Spasowane jest w miarę dokładnie i trzyma, u mnie po 4 latach...