Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego regularnie prowadzi kampanię informacyjną wśród kandydatów na studia. Jednym z elementów tej kampanii są spotkania na uczelni z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Na pierwsze z nich uczelnia zaprasza już 22 września 2007 roku.
Podczas Dnia Otwartego, wszyscy uczniowie szkół średnich dowiedzą się jakie przedmioty należy wybrać na maturze, żeby móc zdawać na SGGW. Młodzież, otrzyma pełną informację o kierunkach studiów i wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez uczelniany KURSAR (www.kursar.pl). Oprócz tego, będzie można zwiedzać sale wykładowe i obiekty sportowe.

Przewidziane są także spotkania młodzieży z Rektorem prof. dr hab. Tomaszem Boreckim oraz Prorektorem ds. Dydaktyki prof. dr hab. Krystyną Gutkowską, a także z dziekanami poszczególnych wydziałów.


W tym roku uczelnia przygotowała specjalnie dla kandydatów nową stronę internetową www.sggw.pl gdzie można znaleźć wszelkie informacje o SGGW.


Na pierwsze spotkanie SGGW w Warszawie zaprasza 22 września 2007 roku o godz. 11.00, do gmachu biało-niebieskiego przy ul. Ciszewskiego 8.

Więcej: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Podobał się artykuł? Podziel się!