FARMA to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów zwierzęcego materiału hodowlanego, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, budownictwa wiejskiego, wyposażenia budynków inwentarskich, pasz i dodatków paszowych, chemii, artykułów z zakresu weterynarii oraz ogrodnictwa, a także produktów dla gospodarki leśnej.

W trakcie targów będzie można skorzystać z porad firm i instytucji zajmujących się finansami, ubezpieczeniami i doradztwem w rolnictwie.

Targom FARMA towarzyszyć będzie interesujący cykl konferencji i seminariów , dotykających najbardziej aktualnych problemów i perspektyw rozwoju dla poszczególnych bloków tematycznych. Planowane są m.in. seminarium „Odnowa Wsi – szanse i zagrożenia”.„Fundusz Sołecki- trampoliną odnowy wsi”, konferencja Bioenergia w rolnictwie, VI Okrągły stół rolniczy - Rolnictwo dla energetyki oraz Konferencja agroturystyczna. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w na bieżąco aktualizowanym Programie Wydarzeń.

Równolegle z FARMĄ odbędą się:

XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych
podczas której najlepsi hodowcy w kraju zaprezentują najbardziej wartościowe okazy zwierząt niemal wszystkich ras. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone tytułami czempiona. Wystawie towarzyszyć będą ekspozycje Francji i Wielkiej Brytanii.

Źródło: FARMA

Podobał się artykuł? Podziel się!