97% uczestników twierdzi, że weźmie ponownie udział w tym światowym forum wymiany pomysłów, nawiązywania globalnych kontaktów i czerpania inspiracji. Konferencja oferuje tematy z zakresu nauki, rolnictwa, przedsiębiorczości, biznesu i marketingu, a towarzyszy jej festiwal piwa rzemieślniczego połączony z degustacją przysmaków kuchni międzynarodowej przygotowanych przez mistrzów kuchni.

We wrześniowym wydaniu Kentucky Living z bieżącego roku magazyn opisuje wielkie widowisko z 2015 roku w następujący sposób: „Rupp Arena mieni się światłami, pulsuje głośną, dynamiczną muzyką. Jest tu niemal 3000 osób z 68 państw. Wydarzenie nazwane jest REBELation, a synonimy słowa rebelia, wyświetlane są na ekranach zamontowanych za sceną. W powietrzu unosi się aura innowacji, a prelegenci mówią o roślinach zmieniających kolory, hodowli inteligentnych rojów pszczelich, wykorzystywaniu dronów do monitorowania zbiorów i wielu innych przyszłościowych rozwiązaniach rodem z science fiction.”

To co zaczęło się w 1983 roku jako spotkanie założyciela i prezesa firmy Alltech, dr. Pearse’a Lyonsa, z kilkoma członkami rodziny i przyjaciółmi, obecnie stało się jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych. Przyciąga ono tłumy dygnitarzy, liderów biznesu, badaczy, profesorów, specjalistów ds. biznesu, browarników, farmerów i producentów.

W 2016 roku impreza będzie jeszcze większa, ponieważ spodziewamy się w Lexington (Kentucky, USA) niemal 5000 osób, które wezmą udział w konferencji ONE: The Alltech Ideas Conference w dniach 22-25 maja 2016 r.

Na konferencji w 2015 roku specjalnymi prelegentami byli generał Colin Powell, Jim Stengel, były szef globalnego działu marketingu firmy Procter & Gamble, Lisa Bodell, prezes firmy futurethink, oraz John Calipari, trener koszykówki z University of Kentucky. Wysłuchaliśmy też specjalistów z firm takich jak Google, McDonald’s, Whole Foods, JBS, The HANOR Company, Buffalo Wild Wings, Dogfish Head Craft Brewery, Maker’s Mark i wielu innych. Cała lista prezentacji oraz wirtualny punkt dostępu umożliwiający ich obejrzenie można znaleźć na stronie http://ideas.alltech.com, wraz z urywkami filmów z zeszłorocznego wydarzenia.

Rejestracja udziału na konferencji ONE: The Alltech Ideas Conference jest już dostępna, a do północy 30 listopada obowiązuje najniższa możliwa cena – oszczędność w wysokości 500 USD. Więcej informacji na temat rejestracji można znaleźć na stronie http://one.alltech.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!