PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
agroturystyka

agroturystyka

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Sezon na letnika. Jak szybko założyć agroturystykę?

  Gospodarstwo położone nad wodą czy blisko lasu to świetne warunki na zarobienie dodatkowych pieniędzy dzięki turystom. W tym sezonie więcej osób wybierze wakacje w Polsce. Jak więc szybko założyć gospodarstwo agroturystyczne?

 • Copa-Cogeca za lepszą polityką dotyczącą koniowatych

  Copa i Cogeca apelowały o wprowadzenie prawdziwej unijnej polityki w zakresie koni, koncentrującej się na ich kluczowym znaczeniu dla działalności na obszarach wiejskich, hodowli, agroturystyki, rolnictwa, sportu, zdrowia i terapii.

 • Sukces Pod Piękną Górą

  Niespełna godzina spędzona w kawiarni – i obrót wraz z nią o 360 stopni. Taką atrakcję oferuje Zajazd Pod Piękną Górą w Konikowie koło Gołdapi, a docenia ją jury konkursu „Sposób na sukces”.

 • Jeziora główną atrakcją wiejskiego wypoczynku na Mazurach

  Ponad 80 proc. gospodarstw agroturystycznych w woj. warmińsko-mazurskim powstało w bezpośrednim sąsiedztwie jezior, które są główną atrakcją wypoczynku na tamtejszych wsiach - wynika z badań Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

  1
 • Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne na Opolszczyźnie

  Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego nagrodził najlepsze gospodarstwa agroturystyczne w regionie w ramach konkursu Zielone Lato. W tegorocznej edycji o nagrody rywalizowało 16 gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów, restauracji i zajazdów.

  0
 • Ziołowa Dolina zaprasza

  Gospodarstwo agroturystyczne „Ziołowa Dolina” w Wilimowie koło Olsztyna to wyjątkowe miejsce. Kusi gości nie tylko typowymi dla wsi atrakcjami, ale ma też ofertę szczególną.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...