PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Akpil

Akpil

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Akpil z rekordowym wzrostem eksportu

  Spadek w sprzedaży maszyn rolniczych, który odnotowano od początku tego roku, nie był aż tak straszny dla polskich firm. Chwilowe braki w sprzedaży na krajowym rynku rekompensowały wysokim eksportem. Firma Akpil tylko w tym roku notuje...

 • Akpil: trwa promocja na brony talerzowe

  Firma Akpil z myślą o rolnikach, którzy „na ostatnią chwilę” chcą zakupić maszyny do uprawy pożniwnej przygotowała promocję. Zgodnie z ofertą 3 m bronę talerzową Gepard możemy kupić w kwocie od 13,6 tys. zł netto.

 • AKPIL podbija Francję

  Podkarpacki AKPIL poszerza obszar swojego działania na terenie Europy Zachodniej. W listopadzie br. producent oficjalnie uruchomił swój oddział AKPIL France.

 • Kartofel również do marchwi

  Już sama nazwa „Kartofel” wskazuje do zbioru jakiej rośliny maszyna z Akpilu została skonstruowana. Jednak niewielkie przezbrojenie kombajnu daje możliwość zbioru innych roślin, na przykład marchwi.

 • Złote medale Polagra Premiery

  Wśród 28 produktów, które uhonorowano tytułem Złotego Medalu targów Polagra Premiery, w kategorii „Maszyny i urządzenia” jest ich aż 18. Oto one.

 • Maszyny na medal

  Uroczysta gala targów Agrotech była miejscem wręczenia m.in. nagród w konkursie "Maszyna rolnicza roku" oraz "Wyrób na medal", zorganizowanych przez polskie jednostki badawczo-naukowe.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

http://zoz.cbk.waw.pl/snieg/