PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Ameryka

Ameryka

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ameryka a UE

  Tegoroczna edycja 35. Konferencji Rolniczej Ameryka Północna-Unia Europejska starała się odpowiedzieć na pytanie "Jaki kierunek dla polityk rolnych?".

  0
 • Europa "na minusie"

  Według raportu firmy Claas, w roku obrachunkowym 2009-2010 rynki techniki rolniczej w Europie Zachodniej zmniejszyły się mimo tego, że dochody rolników i firm usługowych można określić jako stabilne. Zaobserwowano również zmiany w...

 • Ubojnia w Górze znów działa

  Grupa kapitałowa OSI przejęła nie dawno ubojnię w m. Góra i planuje rozpocząć pracę na pełnych obrotach jeszcze w październiku br. Zakład będzie specjalizował się w uboju bydła.

  0
 • Już bez chloru

  Amerykańscy naukowcy wynaleźli bezchlorowy środek do dezynfekcji drobiu.

  0
 • Bruce Willis zatankuje

  Sąd Gospodarczy w Dijon zatwierdzil program naprawczy grupy Belvedere. Amerykański gwiazdor Bruce Willis będzie mógł ze spokojem ducha kupic pakiet giełdowy producenta, a nawet wejść do Rady Nadzorczej.

  0
 • Mniej świń za oceanem

  Raport jaki przedstawił Amerykański Departament ds. Rolnictwa USDA donosi, że zarówno w USA i Kanadzie przez ostatnie półtora roku nastąpił tam spadek pogłowia świń.

  0
 • Minister Gospodarki odwoła się w sprawie Cargilla?

  Kancelaria Prawnicza Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak rozważa możliwość zaskarżenia do Sądu Apelacyjnego we Francji wyrok Sądu Najwyższego przyznający firmie Cargill odszkodowanie ze skarbu państwa

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

Czy Legato Plus 600 SC (izoproturon i diflufenikan) poradzi sobie z większością chwastów i obędzie się bez poprawek, a jak nie to co jeszcze dodać?

emem

Ciągnik Rolniczy Branson 3625CX Rok produkcji 2015r Ciągnik NOWY z gwarancją 12m-cy W pełni zsynchronizowana przekładnia 12x12 zapewnia szybką...

emem

Do końca miesiąca promocyjna cena : 75 000 zł netto