PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Ameryka

Ameryka

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • W USA bydło karmiono popularnymi cukierkami

  Skórka z pomarańczy, ciastka zbożowe, cukierki Skittles, a nawet żelki są powszechnym zamiennikiem kukurydzy w paszy dla zwierząt. Nieprawdopodobne? U amerykańskich farmerów to norma.

 • Indyk udomowiony w Ameryce

  Indyk jako jeden z nielicznych gatunków zwierząt został udomowiony przez rdzennych mieszkańców Ameryki na długo przed przybyciem Europejczyków. Wyniki najnowszych badań zostały opublikowane na łamach „Journal of Archaeological...

 • Ameryka a UE

  Tegoroczna edycja 35. Konferencji Rolniczej Ameryka Północna-Unia Europejska starała się odpowiedzieć na pytanie "Jaki kierunek dla polityk rolnych?".

  0
 • Europa "na minusie"

  Według raportu firmy Claas, w roku obrachunkowym 2009-2010 rynki techniki rolniczej w Europie Zachodniej zmniejszyły się mimo tego, że dochody rolników i firm usługowych można określić jako stabilne. Zaobserwowano również zmiany w...

 • Ubojnia w Górze znów działa

  Grupa kapitałowa OSI przejęła nie dawno ubojnię w m. Góra i planuje rozpocząć pracę na pełnych obrotach jeszcze w październiku br. Zakład będzie specjalizował się w uboju bydła.

  0
 • Już bez chloru

  Amerykańscy naukowcy wynaleźli bezchlorowy środek do dezynfekcji drobiu.

  0
 • Bruce Willis zatankuje

  Sąd Gospodarczy w Dijon zatwierdzil program naprawczy grupy Belvedere. Amerykański gwiazdor Bruce Willis będzie mógł ze spokojem ducha kupic pakiet giełdowy producenta, a nawet wejść do Rady Nadzorczej.

  0
 • Mniej świń za oceanem

  Raport jaki przedstawił Amerykański Departament ds. Rolnictwa USDA donosi, że zarówno w USA i Kanadzie przez ostatnie półtora roku nastąpił tam spadek pogłowia świń.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Rzepak musi sam dojść takie jest moje zdanie chyba że zachwaszczenie ktoś ma Pamiętam ładnych kilka lat temu znajomy potraktował rzepak...

lokizom

Kolego @barts odnośnie rzepaku mam ten sam dylemat, aż nie śpię. Ale jestem już nastawiony na desykacje