PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Ameryka Południowa

Ameryka Południowa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wenezuela: Ziemia dla ludu

  Rząd prezydenta Hugo Chaveza odzyskał ponad 3,6 mln hektarów ziemi w ostatnim dziesięcioleciu - podała oficjalna agencja wenezuelska AVN.

  0
 • Rząd w Wenezueli reguluje ceny owoców i warzyw

  Rząd prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza, który od 2003 roku reguluje ceny rynkowe około setki produktów, zapowiedział, że obejmie regulacją cen również owoce i warzywa w ramach "procesu przechodzenia do socjalizmu".

  0
 • Dobre prognozy

  W Argentynie, jednym z krajów, które mają istotny wpływ na rynek rolny, prognozy zbiorów zapowiadają się dość dobrze. Wysoko trzyma się soja, gorzej z kukurydzą.

  0
 • Anty-Mercosur

  Irlandia, Francja, Węgry, Austria, Luksemburg, Finlandia i Polska wyraziły swoje obawy dotyczące wznowienia o liberalizacji handlu między UE a grupą państw południowo-amerykańskich zrzeszonych w Mercosur.

  0
 • Kryzys "sojowy" trwa

  Rząd Argentyny, jednego z największych producentów soi na świecie, ogłosił modyfikacje wprowadzonego dwa miesiące temu systemu ceł wywozowych. Nie zadowoliło to jednak związków rolników, zapowiadających dalsze protesty.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Ok dzięki, planuje dzisiaj jak się pogoda nie popsuje ale boję się dodać bór do środka na robaki.

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...