PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Ameryka Południowa

Ameryka Południowa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wenezuela: Ziemia dla ludu

  Rząd prezydenta Hugo Chaveza odzyskał ponad 3,6 mln hektarów ziemi w ostatnim dziesięcioleciu - podała oficjalna agencja wenezuelska AVN.

  0
 • Rząd w Wenezueli reguluje ceny owoców i warzyw

  Rząd prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza, który od 2003 roku reguluje ceny rynkowe około setki produktów, zapowiedział, że obejmie regulacją cen również owoce i warzywa w ramach "procesu przechodzenia do socjalizmu".

  0
 • Dobre prognozy

  W Argentynie, jednym z krajów, które mają istotny wpływ na rynek rolny, prognozy zbiorów zapowiadają się dość dobrze. Wysoko trzyma się soja, gorzej z kukurydzą.

  0
 • Anty-Mercosur

  Irlandia, Francja, Węgry, Austria, Luksemburg, Finlandia i Polska wyraziły swoje obawy dotyczące wznowienia o liberalizacji handlu między UE a grupą państw południowo-amerykańskich zrzeszonych w Mercosur.

  0
 • Kryzys "sojowy" trwa

  Rząd Argentyny, jednego z największych producentów soi na świecie, ogłosił modyfikacje wprowadzonego dwa miesiące temu systemu ceł wywozowych. Nie zadowoliło to jednak związków rolników, zapowiadających dalsze protesty.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ar ale nadepnąłeś Jarkiemu na odcisk:)) "ja człowiek spokojny, mnie można na język nadeptać, nic nie powiem"

grzegorzsoł

Akcja w pini na całego a w mediach cisza:(

arszczecin

pocisłem? mnie imen już kilka chwil zabrał dziś kończę oglądać i lulu obejrzyć to nada, pasmatryć na weta. wydoi, zaszczepi, psa wyleczy w między...