PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Andrzej Lepper

Andrzej Lepper

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wójt chce Lepperowa

  Wójt gminy Darłowo, na terenie której leży rodzinna wieś Andrzeja Leppera - Zielnowo, chce zmienić jej nazwę na Lepperowo - pisze "Gazeta Wyborcza".

  4
 • Marsz z okazji drugiej rocznicy śmierci Andrzeja Leppera

  Kilkadziesiąt osób wzięło udział w poniedziałkowym marszu w Warszawie z okazji drugiej rocznicy śmierci b. wicepremiera Andrzeja Leppera. Uczestnicy marszu domagali się wznowienia śledztwa w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci...

  2
 • Śledztwo w sprawie Leppera umorzone

  Prawomocne jest już umorzenie śledztwa w sprawie samobójczej śmierci Andrzeja Leppera. Rodzina zmarłego nie odwołała się od takiego postanowienia - podał dzisiaj rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

  0
 • Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Leppera

  Nie stwierdzono udziału innych osób w samobójczej śmierci Andrzeja Leppera - uznała prokuratura i umorzyła śledztwo w tej sprawie. Decyzja jest nieprawomocna; rodzina szefa Samoobrony może się odwołać.

  2
 • Śledztwo w sprawie śmierci Leppera potrwa

  Stołeczna prokuratura chce przedłużyć do 5 października śledztwo w sprawie śmierci Andrzeja Leppera; śledczy nadal czekają na sporządzenie jego profilu psychologicznego. Wcześniej termin zakończenia śledztwa zakreślono na 5 sierpnia.

  0
 • W grudniu kongres Samoobrony

  W grudniu odbędzie się kongres Samoobrony, na którym zostaną wybrane nowe władze partii - poinformował w sobotę dziennikarzy Lech Kuropatwiński, szef Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona".

  0
 • Pożar w posiadłości Lepperów

  Po raz kolejny płonął majątek Lepperów. W sobotę paliła się stodoła. Policja ustala, czy było to podpalenie. Czy ktoś chce wymordować rodzinę Andrzeja Leppera, informuje "Super Express".

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Jak dany jest normalnie, czyli tam gdzie się dało wjechać to jest ok, ale odpowiednio wcześniej druga dawka musi iść, to znaczy jak nie zdążysz...

Marecki

To da się przeżyć. A jak jest arka, to musi być też warka ;)  Za to zrobić na arce grilla... Musi być super.