PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Andrzej Lepper

Andrzej Lepper

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wójt chce Lepperowa

  Wójt gminy Darłowo, na terenie której leży rodzinna wieś Andrzeja Leppera - Zielnowo, chce zmienić jej nazwę na Lepperowo - pisze "Gazeta Wyborcza".

  4
 • Marsz z okazji drugiej rocznicy śmierci Andrzeja Leppera

  Kilkadziesiąt osób wzięło udział w poniedziałkowym marszu w Warszawie z okazji drugiej rocznicy śmierci b. wicepremiera Andrzeja Leppera. Uczestnicy marszu domagali się wznowienia śledztwa w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci...

  2
 • Śledztwo w sprawie Leppera umorzone

  Prawomocne jest już umorzenie śledztwa w sprawie samobójczej śmierci Andrzeja Leppera. Rodzina zmarłego nie odwołała się od takiego postanowienia - podał dzisiaj rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

  0
 • Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Leppera

  Nie stwierdzono udziału innych osób w samobójczej śmierci Andrzeja Leppera - uznała prokuratura i umorzyła śledztwo w tej sprawie. Decyzja jest nieprawomocna; rodzina szefa Samoobrony może się odwołać.

  2
 • Śledztwo w sprawie śmierci Leppera potrwa

  Stołeczna prokuratura chce przedłużyć do 5 października śledztwo w sprawie śmierci Andrzeja Leppera; śledczy nadal czekają na sporządzenie jego profilu psychologicznego. Wcześniej termin zakończenia śledztwa zakreślono na 5 sierpnia.

  0
 • W grudniu kongres Samoobrony

  W grudniu odbędzie się kongres Samoobrony, na którym zostaną wybrane nowe władze partii - poinformował w sobotę dziennikarzy Lech Kuropatwiński, szef Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona".

  0
 • Pożar w posiadłości Lepperów

  Po raz kolejny płonął majątek Lepperów. W sobotę paliła się stodoła. Policja ustala, czy było to podpalenie. Czy ktoś chce wymordować rodzinę Andrzeja Leppera, informuje "Super Express".

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

plonowanie pszenicy wg COBORU http://www.coboru.pl/DR/PublWynikowPDO/WWPO_Zbozaozime_2017.pdf

sapek

... no właśnie w tych ofertach to każda sypie na zakwaszonych stanowiskach i po słabych przedplonach... ja tam ze słodzeniem swojej wolę poczekać...