PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ANR

ANR

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Wyłączenia 30 proc. z dzierżaw zmarnowane?

  Zasugerował taką ocenę poseł Zbigniew Ajchler w interpelacji „w sprawie zagospodarowania 30% gruntów rolnych przez ANR odebranych dzierżawcom na podstawie ustawy o ustroju rolnym i zmianie niektórych ustaw”.

 • KOWR już działa

  Od dziś rozpoczyna pracę Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Dyrektorem generalnym jest Witold Strobel. Wręczono też nominacje dla jego 4 zastępców oraz 17 dyrektorów oddziałów terenowych.

 • ANR chce powalczyć o polski cukier

  Agencja Nieruchomości Rolnych będzie dążyła do egzekucji prawa pierwokupu akacji Krajowej Spółki Cukrowej. Luki w ustawie o ziemi rolnej sprawiają, że nie będzie to łatwe - pisze czwartkowy "Puls Biznesu".

 • Kiedy ANR umorzy należność?

  W przypadku niemożności spłaty należności dla KRUS, ANR i gminy można zabiegać o odroczenie, umorzenie lub rozłożenie na raty należności.

 • 6,5 tys. ha z ANR pod zabudowę do KZN

  ANR przygotowała wykaz gruntów, które mogą być przekazane do Krajowego Zasobu Nieruchomości. Obejmuje on ok. 3 tys. działek o powierzchni 6,5 tys. hektarów.

 • Kto dzierżawi ziemię od ANR?

  Według stanu na 31 grudnia 2016 r. w dzierżawie znajdowały się nieruchomości Zasobu o powierzchni 1 021,7 tys. ha, tj. o 2,2 tys. ha mniej, niż wynosiła powierzchnia będąca w dzierżawie na koniec grudnia 2015 roku.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jestem zwolennikiem szybkiego podania caryxu już na czwarty liść  Później można spokojnie przy okazji jakiś tebu dorzucić dla...

jarki

    Jakby tak bioasekurować tą całą hołotę-decydentów