PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
badanie opinii

badanie opinii

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rolnicy zadowoleni z akcesji do UE

  W ponownym referendum za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej opowiedziałoby się więcej rolników niż deklaruje, że zrobiło to w referendum akcesyjnym w 2003 roku.

 • Polski farmer to nowoczesny tradycjonalista

  Na zlecenie BGŻ, firma Martin&Jacob w 2014 r. przeprowadziła badanie Agribus na grupie 1005 rolników posiadających, co najmniej 15 ha użytków rolnych. Liczba takich gospodarstw w 2013 r. wynosiła 205 271.

 • Łazienki rolników jak z miasta - raport GUS

  Łazienki w domach rolników nie różnią się już od tych w miastach - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. Prawie 84 proc. mieszkańców wsi jest zadowolonych z tego jak mieszka.

  1
 • Czy zwierzęta odczuwają ból jak ludzie?

  79 proc. ankietowanych przez CBOS uważa, że zwierzęta odczuwają ból tak samo jak człowiek. Większość respondentów jest przeciwko testowaniu na zwierzętach kosmetyków i środków czystości, ale uważa za słuszne testowanie na nich...

  2
 • Rząd ma małe poparcie na wsi

  W październiku rząd cieszył się poparciem 28 proc. respondentów, jako jego przeciwnicy określiło się 42 proc. ankietowanych - wynika z sondażu CBOS. Zadowolonych z tego, że na czele rządu stoi Donald Tusk, było 32 proc. badanych...

  2
 • Rolnikowi pod górkę

  Aż 2/3 rolników ocenia jako „trudne” ogólne warunki prowadzenia gospodarstwa rolnego!

  8


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81 Roślina energetyczna na opał szybko rosnąca ? 

Marecki

Jeśli do ochrony przed takim wiatrem, to na pewno nie idź w kierunku lasu. U siebie do tej pory widzę efekty tamtej nocy.