PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
BASF

BASF

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Agro Akademia Basf 2018

  Rozwiązania dla wiosennej ochrony plantacji zbóż to jeden z tematów poruszanych na konferencjach Agro Akademii Basf. W okresie zimowym firma zorganizowała 13 spotkań z tego cyklu, w różnych częściach kraju. Nasza redakcja udała się do...

 • Sercadis – nowość w ochronie sadów

  W roku 2018 firma BASF wprowadza na rynek Sercadis - nowy fungicyd zawierający substancję czynną – xemium. Poleca się go w ochronie jabłoni przed parchem jabłoni i mączniakiem jabłoni oraz gruszy przed parchem gruszy.

 • BASF - plany na przyszłość

  W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy BASF Crop Protection. Mówiono na niej m.in. o planach na przyszłość, produktach, a także omówiono zeszły sezon i stan ozimin.

 • Sucha zgnilizna w rzepaku - duży problem

  Z powodu nadmiernych opadów deszczu, na terenie całego kraju notowane są duże problemy z chorobami. Niezmiennie zagrażają rzepakowi sucha zgnilizna kapustnych oraz mączniak rzekomy.

 • BASF przejmie część aktywów firmy Bayer

  BASF podpisał umowę przejęcia znacznej części aktywów firmy Bayer z sektorów nasiennictwa oraz herbicydów nieselektywnych. Bayer zamierza zbyć te aktywa w związku z planowanym przejęciem Monsanto.

 • Jak poprawić kondycję rzepaku?

  Z powodu często opóźnionych siewów, a także niekorzystnych warunków pogodowych - mokry i zimny wrzesień i początek października - rzepak ozimy jest w bardzo zróżnicowanej fazie rozwojowej. Co można zrobić jeszcze w uprawie?

 • Opóźniony rzepak, co zrobić – podać azot

  - Opóźnienie w wegetacji rzepaku ozimego oceniam na około dwa tygodnie. Należy zatem jeszcze rozważyć dodatkowe zasilenie roślin azotem, najlepiej w formie szybko działającej, czyli saletrzanej, w ilości ok. 30-50 kg N/ha – radzi w...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mavrik robi problemy z borem pamiętajcie o tym Ja też daję razem z płatkiem a nawet w początku płatka i koniec  Proteus ok...

jarki

Jak się samemu robi to się wie co się ma