PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
beczkowóz

beczkowóz

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Bez opuszczania kabiny

  Ciekawym rozwiązaniem, które możemy polecić posiadaczom obór ze zbiornikami na gnojowicę, jest ramię pompujące BP2 firmy Pichon.

 • Diamentowy Joskin

  Spółka Joskin Polska po raz kolejny znalazła się wśród najlepiej ocenianych firm w rankingu miesięcznika Forbes.

 • Joskin otwiera centrum eskspozycyjno-szkoleniowe

  Do kompleksu fabrycznego firmy Joskin w Trzciance dołączyła kolejna hala. Tym razem nowe pomieszczenie nie wchodzi w cykl produkcyjny maszyn, ale służy do ich ekspozycji, przeprowadzania szkoleń i spotkań branżowych.

 • Dobra beczka, czyli jaka?

  Mimo podobnych pojemności beczek wozów asenizacyjnych, różnice w ich cenach są często bardzo duże, nawet przy teoretycznie takim samym wyposażeniu.

 • Nie tylko pompuje

  Nowy wóz Flowmaster Pichon wyposażony w pompę odśrodkową pozwala na osiągnięcie wydajności do 120 m3 na godzinę. Nowatorska konstrukcja pozwala jednocześnie na używanie go do kilku rodzajów prac.

  0
 • Gigant Terra-Gator

  Challenger Terra-Gator 8333 jest pierwszym na świecie pojazdem rolniczym do specjalistycznych zadań wyposażonym w bezstopniową przekładnię CVT AGCO.

  0
 • Prosto do lejka

  Firma Pichon, znany francuski producent wozów asenizacyjnych, wzbogaca swoją ofertę o ramię do pompowania BP2. Najnowsze rozwiązania firmy będzie można zobaczyć podczas targów Polagra-Premiery (luty) i Agrotech Kielce (marzec).

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...