PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
beczkowóz

beczkowóz

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Bez opuszczania kabiny

  Ciekawym rozwiązaniem, które możemy polecić posiadaczom obór ze zbiornikami na gnojowicę, jest ramię pompujące BP2 firmy Pichon.

 • Diamentowy Joskin

  Spółka Joskin Polska po raz kolejny znalazła się wśród najlepiej ocenianych firm w rankingu miesięcznika Forbes.

 • Joskin otwiera centrum eskspozycyjno-szkoleniowe

  Do kompleksu fabrycznego firmy Joskin w Trzciance dołączyła kolejna hala. Tym razem nowe pomieszczenie nie wchodzi w cykl produkcyjny maszyn, ale służy do ich ekspozycji, przeprowadzania szkoleń i spotkań branżowych.

 • Dobra beczka, czyli jaka?

  Mimo podobnych pojemności beczek wozów asenizacyjnych, różnice w ich cenach są często bardzo duże, nawet przy teoretycznie takim samym wyposażeniu.

 • Nie tylko pompuje

  Nowy wóz Flowmaster Pichon wyposażony w pompę odśrodkową pozwala na osiągnięcie wydajności do 120 m3 na godzinę. Nowatorska konstrukcja pozwala jednocześnie na używanie go do kilku rodzajów prac.

  0
 • Gigant Terra-Gator

  Challenger Terra-Gator 8333 jest pierwszym na świecie pojazdem rolniczym do specjalistycznych zadań wyposażonym w bezstopniową przekładnię CVT AGCO.

  0
 • Prosto do lejka

  Firma Pichon, znany francuski producent wozów asenizacyjnych, wzbogaca swoją ofertę o ramię do pompowania BP2. Najnowsze rozwiązania firmy będzie można zobaczyć podczas targów Polagra-Premiery (luty) i Agrotech Kielce (marzec).

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Chłopy -ja baciar od Sambora na Ukrainie- i mnie z gwary pałuckiej każecie tłumaczyć :)

Pałuczanin81

@zsz-to Ty arszczecin?No to wspomnij strajki 1999r i A.Leppera..teraz U.E.z dopłatami rozbiła tę solidarność albo zmiana pokoleń nastąpiła?...