PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
biogaz rolniczy

biogaz rolniczy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ślazowiec pensylwański na biogaz

  Plantacje ślazowca pensylwańskiego zakładać można z fragmentów korzeni 8-10 cm z pączkami wzrostowymi. Sadzenie wykonuje się wczesną wiosną przed ruszeniem wegetacji. Na stanowiskach gorszych oraz w uprawie na zieloną masę (biogaz...

 • Masa pofermentacyjna na polu

  Do 30 listopada można jeszcze wykonać nawożenie. Może warto to zrobić masą pofermentacyjną z pobliskiej biogazowni rolniczej.

 • Nieznane możliwości nawozowe

  Na temat właściwości nawozowych masy pofermentacyjnej z produkcji biogazu rolniczego rozmawiamy z dr Magdaleną Szymańską ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • Protestują przeciwko powstaniu biogazowni

  Biogazownię rolniczą za około 30 mln zł chce wybudować w gminie Piszczac (woj. lubelskie) spółka Eko-Inwest z Lublina. Mieszkańcy protestują, obawiając się nieprzyjemnych zapachów.

  6
 • Biogazownia przy fermie trzody chlewnej

  W Zalesiu (pow. namysłowski) otwarto w środę pierwszą rolniczą biogazownię w regionie. Biogazownia powstała przy dużej fermie trzody chlewnej Ferma-Pol. Ma moc 2 MW. Koszt inwestycji wyniósł ok. 30 mln zł.

  0
 • Pierwsza biogazownia na Warmii i Mazurach otwarta

  20 mln zł kosztowała budowa pierwszej na Warmii i Mazurach biogazowni rolniczej w Boleszynie koło Grodziczna. Otwarta w piątek instalacja zasili w prąd i energię cieplną gospodarstwa domowe oraz szkołę i świetlicę wiejską.

 • Inwestycje w biogaz

  Genesis Energy, spółka zalezna Calatrava Capital, podpisała list intencyjny z "polskim partnerem" z którym wspólnie ma zainwestować ponad 100 mln zł w zakresie przedsięwzięć w obszarze budowy i eksploatacji instalacji do produkcji...

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Potwierdzam, dzisiaj minus 18, pszenicę widać spod śniegu ale czy jest 3 cm? chyba mniej góra 1cm, rzepak trochę zatrzymał liśćmi tam jest...

tomtom

Centymetr śniegu-temp wczoraj o 23 to -13.