PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
biogaz rolniczy

biogaz rolniczy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ślazowiec pensylwański na biogaz

  Plantacje ślazowca pensylwańskiego zakładać można z fragmentów korzeni 8-10 cm z pączkami wzrostowymi. Sadzenie wykonuje się wczesną wiosną przed ruszeniem wegetacji. Na stanowiskach gorszych oraz w uprawie na zieloną masę (biogaz...

 • Masa pofermentacyjna na polu

  Do 30 listopada można jeszcze wykonać nawożenie. Może warto to zrobić masą pofermentacyjną z pobliskiej biogazowni rolniczej.

 • Nieznane możliwości nawozowe

  Na temat właściwości nawozowych masy pofermentacyjnej z produkcji biogazu rolniczego rozmawiamy z dr Magdaleną Szymańską ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • Protestują przeciwko powstaniu biogazowni

  Biogazownię rolniczą za około 30 mln zł chce wybudować w gminie Piszczac (woj. lubelskie) spółka Eko-Inwest z Lublina. Mieszkańcy protestują, obawiając się nieprzyjemnych zapachów.

  6
 • Biogazownia przy fermie trzody chlewnej

  W Zalesiu (pow. namysłowski) otwarto w środę pierwszą rolniczą biogazownię w regionie. Biogazownia powstała przy dużej fermie trzody chlewnej Ferma-Pol. Ma moc 2 MW. Koszt inwestycji wyniósł ok. 30 mln zł.

  0
 • Pierwsza biogazownia na Warmii i Mazurach otwarta

  20 mln zł kosztowała budowa pierwszej na Warmii i Mazurach biogazowni rolniczej w Boleszynie koło Grodziczna. Otwarta w piątek instalacja zasili w prąd i energię cieplną gospodarstwa domowe oraz szkołę i świetlicę wiejską.

 • Inwestycje w biogaz

  Genesis Energy, spółka zalezna Calatrava Capital, podpisała list intencyjny z "polskim partnerem" z którym wspólnie ma zainwestować ponad 100 mln zł w zakresie przedsięwzięć w obszarze budowy i eksploatacji instalacji do produkcji...

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić