PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Bobcat

Bobcat

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Więcej ładowarek Bobcat dla rolnictwa

  Firma Bobcat wprowadza do oferty kierowanej do rolnictwa, dwa nowe modele ładowarek teleskopowych TL470 AGRI i TL470HF AGRI. Maszyny mają maksymalny udźwig 3,5 t, a wysokość podnoszenia sięga 6,95 m.

 • Jak powstają ładowarki Bobcat?

  Podczas oficjalnej prezentacji ładowarek Bobcat mieliśmy okazję zobaczyć, jak powstają ładowarki teleskopowe tego producenta. Dzielimy się relacją i zdjęciami z odwiedzin we francuskiej fabryce.

 • Bobcat TL 358+ - pierwsze wrażenia z jazdy

  Firma Bobcat rozszerza ofertę ładowarek teleskopowych kierowanych do rolnictwa (z oznaczeniem Agri) o nowe modele serii TL 358. Maszyny są intuicyjne w obsłudze i oferują kilka użytecznych funkcji – o czym przekonaliśmy się podczas jazd...

 • Nowe ładowarki Bobcat dla rolnictwa

  Firma Bobcat prezentuje na europejskim rynku nowe modele ładowarek teleskopowych o oznaczeniu TL358, TL358+ i TL358+Agri. Maszyny cechują się udźwigiem 2,6 oraz 3 t i maksymalną wysokością podnoszenia 5,88 m.

 • Nowe silniki w Bobcat od 2015 r.

  Począwszy od 2015 r. Bobcat wprowadzi do swoich ładowarek nowe silniki diesla zgodne z normą czystości spalin Stage IIIB i Stage IV. Przy silniku nie będzie filtra cząstek stałych.

 • Promień zawracania równy długości maszyny

  Cechą ładowarek o ślizgowym sposobie jazdy jest niezwykła zwrotność i szybkie cykle pracy wysięgnika. Dlatego można je z powodzeniem wykorzystywać w ciasnych korytarzach budynków inwentarskich.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Sytuacja przestaje być zabawna- @Florek-miałeś sprawdzone info!

maslak88

Znalazłem informacje nt. siarki w gnojowicy: - gnojowica bydlęca 0,4-1,1 kg SO3/t - gnojowica świńska 0,5-0,9 kg SO3/t