PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
brojlery

brojlery

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nagła śmierć sercowa – ADS

  Choroba występuje u świń, młodego bydła jak i drobiu. Padają głównie ptaki w wieku 3 do 6 tygodni. Kurczęta przewracają się na grzbiet z wyciągniętymi kończynami.

 • Pisklę na wagę złota

  Sezonowość obserwujemy w każdej dziedzinie gospodarki, tak też jest w rolnictwie. Sezon zaczyna się również w drobiarstwie.

 • W Zgrzebichach nie zaśmierdzi?

  Wydawało się, że sprawa lokalizacji w Zgrzebichach 8 kurników do chowu brojlerów jest przesądzona, a do jej zamknięcia potrzebne jest już tylko milczenie mieszkańców wsi. Okazuje się jednak, że sytuacja się komplikuje.

 • Tendencja spadkowa cen na rynku kurcząt

  Od dwóch miesięcy na rynku kurcząt przeważa tendencja spadkowa cen. Prawdopodobnie głównym powodem takiej sytuacji jest duża podaż żywca na rynku.

  0
 • Kurniki nie śmierdzą

  Firma StoFarm Sp. z o.o., z siedzibą w Karczewie, chce we wsi Zgrzebichy postawić 8 kurników dla ściółkowego chowu kurczaków rzeźnych (brojlerów) o łącznej obsadzie 528.000 szt./cykl.

 • Zmniejszyła się sprzedaż produktów dla kur niosek

  W tym roku sprzedaż produktów paszowych dla kur niosek firmy De Heus nieco się zmniejszyła. Powodem było zamknięcie niektórych ferm niosek - związane ze zmianami prawnymi w ich utrzymaniu. Mimo tego w polskiej produkcji drobiu cały czas...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

75% fosforu wykorzystanie w ciągu czterech lat  25% poleży sobie w ziemi i może wnuki skorzystają tak twierdzi agrii  Ale jest...

Pałuczanin81

Zasadzili ROPĘ u Wacława