PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
brojlery

brojlery

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nagła śmierć sercowa – ADS

  Choroba występuje u świń, młodego bydła jak i drobiu. Padają głównie ptaki w wieku 3 do 6 tygodni. Kurczęta przewracają się na grzbiet z wyciągniętymi kończynami.

 • Pisklę na wagę złota

  Sezonowość obserwujemy w każdej dziedzinie gospodarki, tak też jest w rolnictwie. Sezon zaczyna się również w drobiarstwie.

 • W Zgrzebichach nie zaśmierdzi?

  Wydawało się, że sprawa lokalizacji w Zgrzebichach 8 kurników do chowu brojlerów jest przesądzona, a do jej zamknięcia potrzebne jest już tylko milczenie mieszkańców wsi. Okazuje się jednak, że sytuacja się komplikuje.

 • Tendencja spadkowa cen na rynku kurcząt

  Od dwóch miesięcy na rynku kurcząt przeważa tendencja spadkowa cen. Prawdopodobnie głównym powodem takiej sytuacji jest duża podaż żywca na rynku.

  0
 • Kurniki nie śmierdzą

  Firma StoFarm Sp. z o.o., z siedzibą w Karczewie, chce we wsi Zgrzebichy postawić 8 kurników dla ściółkowego chowu kurczaków rzeźnych (brojlerów) o łącznej obsadzie 528.000 szt./cykl.

 • Zmniejszyła się sprzedaż produktów dla kur niosek

  W tym roku sprzedaż produktów paszowych dla kur niosek firmy De Heus nieco się zmniejszyła. Powodem było zamknięcie niektórych ferm niosek - związane ze zmianami prawnymi w ich utrzymaniu. Mimo tego w polskiej produkcji drobiu cały czas...

 • KE: Polskie brojlery najtańsze

  Średnia cena sprzedaży brojlerów (tuszki patroszone z szyjami tzw. 65%) na rynku UE w maju br. wyniosła 189,26 EUR/100 kg i była o 1,4% wyższa niż przed miesiącem i o 0,4% wyższa niż w maju 2011 r. – poinformowała FAMMU/FAPA za...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Chłopy -ja baciar od Sambora na Ukrainie- i mnie z gwary pałuckiej każecie tłumaczyć :)

Pałuczanin81

@zsz-to Ty arszczecin?No to wspomnij strajki 1999r i A.Leppera..teraz U.E.z dopłatami rozbiła tę solidarność albo zmiana pokoleń nastąpiła?...