PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
CBOT

CBOT

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Znaczny spadek cen zbóż

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 1,4 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 2,3 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,9 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 2,1 proc.

 • Spadkowy początek tygodnia na zbożach

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 0,8 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 2,2 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 1,4 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 2,2 proc.

 • Lekkie wzrosty cen zbóż

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 1,1 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 0,2 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,2 proc., a w Chicago (grudzień) wzrosła o 0,1 proc.

 • Notowania pszenicy w dół

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym potaniała o 1,6 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 0,6 proc.. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,9 proc., a w Chicago (wrzesień) wzrosła o 0,1 proc.

 • Wzrost ceny rzepaku

  W ostatnim miesiącu ceny zbóż i oleistych na światowych rynkach zachowywały się zmiennie.

 • Kolejne wieloletnie dołki cen zbóż w USA

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym podrożała o 1,1 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 2,0 proc.. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,3 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 2,5 proc.

 • Spadek cen oleistych

  Listopadowy kontrakt na rzepak notowany na MATIF potaniał o 0,2 proc., wrześniowa soja na CBOT spadła o 1,8 proc. Kanadyjska canola w kontrakcie listopadowym na WCE obniżyła się o 0,7 proc.

 • Dalsza przecena zbóż na świecie

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym potaniała o 2,8 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 3,4 proc.. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 1,4 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 1,4 proc.

 • Bardzo mocny spadek amerykańskich zbóż

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym potaniała w piątek o 0,9 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 4,4 proc.. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,8 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 2,2...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki i witch pod CO sypiecie w listopadzie-rzepak?cebula-bo bury to chyba wiosną

witch5

Nie dziwię się że Cię nie przekonali . Dwa lata stosowałem Siarkopol to byłem zadowolony teraz dwa sezony Fosfory i już pragnę wrócić do...

jarki

Pierwszy raz kupiłem go jeszcze w 2012 roku Wysypany był wiosną 2013 od tego czasu cały czas go sieję Lecz nie wiosną ale późno jesienią zwykle w...