PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
cena kukurydzy

cena kukurydzy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Spadek cen zbóż na światowych giełdach

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 0,2 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 0,8 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,3 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 1,8 proc.

 • Mieszane notowania kontraktów zbożowych

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 0,6 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 0,1 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) nie zmieniła ceny, a w Chicago (grudzień) wzrosła o 1,1 proc.

 • Korekta na zbożach

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 0,3 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 0,9 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,3 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 0,1 proc.

 • Wzrost ceny pszenicy

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 0,3 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 0,7 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,5 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 0,1 proc.

 • Silne wzrosty cen zbóż, ale nie w Polsce

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała w piątek o 1,6 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 1,2 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,8 proc., a w Chicago (grudzień) wzrosła o 1,4 proc.

 • Bardzo mocne wzrosty cen zbóż na giełdzie w Chicago

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 1,1 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 4,9 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,5 proc., a w Chicago (grudzień) wzrosła o 3,7 proc.

 • Spadek cen zbóż po danych z raportu USDA

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 0,9 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 2,6 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,3 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 2,5 proc.

 • Przed raportem USDA większość zbóż podrożała

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 0,2 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 0,9 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) nie zmieniła ceny, a w Chicago (grudzień) wzrosła o 0,7 proc.

 • Wzrost ceny pszenicy

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym podrożała o 0,5 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa wzrosła o 2,3 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,3 proc., a w Chicago (grudzień) wzrosła o 1,0 proc.

 • Spadek cen zbóż na paryskiej giełdzie

  Pszenica na MATIF w kontrakcie grudniowym potaniała o 0,8 proc., natomiast na CBOT seria grudniowa spadła o 0,3 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 0,6 proc., a w Chicago (grudzień) spadła o 0,2 proc.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Adamski

@miwigos Cerplon też wraca do orki po latach-pod burak i po buraku to nie zamierzam zmieniać Cerplon jest słaby w uprawie bezorkowej. To nie jest...

Adamski

A czy te dziwne nietypowe chwasty, to nie efekt bezorkowj uprawy,tak sądzi mój znajomy i zaczyna orać raz na 3-4 lata Prawidłowa uprawa...

lokizom

U mnie w zbożu nawet w tym roku nie ma miotły, a uprawa bezorkowa