PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
cena kukurydzy

cena kukurydzy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Spadek cen zbóż

  W czwartek na światowych giełdach potaniały zboża. Najwięcej straciła amerykańska kukurydza- 1,5 proc. będąca pod presją wydarzeń w Brazylii.

 • Wzrost notowań zbóż

  Wczorajsze notowania zbóż na światowych giełdach w większości zakończyły się wzrostem cen. Jedynie notowania kukurydzy na Matif pozostały na poziomie z dnia poprzedniego.

 • Zniżka notowań zbóż na MATIF

  Wtorkowe notowania kontraktów zbożowych na paryskiej giełdzie zakończyły się wyraźnym spadkiem cen. Cena kukurydzy spadła o 1,6 proc. do 169,5 euro/t.

 • Znaczny spadek ceny pszenicy

  Na wczorajszej sesji notowań zbóż potaniały wszystkie kontrakty terminowe. Najmocniej spadła cena pszenicy w Chicago- o 2,2 proc.

 • Nieznaczne zmiany cen zbóż

  W piątek na światowym rynku zbóż przeważały lekkie spadki cen. Jedynie amerykańska kukurydza zyskała na wartości.

 • Mieszane notowania zbóż

  Wczorajsze notowania zbóż na światowych giełdach zakończyły się w mieszanych nastrojach. Pszenica zakończyła dzień na niewielkich plusach, natomiast kukurydza za oceanem potaniała o ponad jeden proc.

 • Powrót spadku cen zbóż

  Początek tygodnia nie należał do najlepszych na światowych rynkach zbóż. Potaniała większość kontraktów. Wyjątkiem była kukurydza notowana na giełdzie w Paryżu, której cena wzrosła do 174,5 euro/t- poziomu najwyższego od 2 mies.

 • Znaczna zmienność notowań zbóż

  W ubiegłym tygodniu, szczególnie na giełdzie w Chicago ceny zbóż zmieniały się w szerokim zakresie. Ostatecznie w ujęciu tygodniowym wszystkie kontrakty zbożowe podrożały.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ejcz

Fajna jest. Jaka norma wysiewu kiedy siana i ile ma rozkrzewień? Zauważyłem, że Arkadia nie chce się dokrzewiać wiosną, Julius pięknie zareagował...

barts

Bo taka miała być :) Zaplanować rzadką pszenicę to nie to samo co mieć łąkę wiosną a w żniwa bida Liście ładne szerokie ma czym oddychać...