PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
cena referencyjna

cena referencyjna

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ceny referencyjne nierealne

  Polska od lat zabiega o podniesienie cen referencyjnych – nieskutecznie. Jak poinformowała wiceminister Krystyna Gurbiel, postulat urealnienia cen postawiono też na ostatnim posiedzeniu unijnych ministrów rolnictwa.

 • Jawny rynek mleka - to normalne ceny

  Komisarz Rolnictwa Mariann Fischer Boel wezwała detalicznych sprzedawców mleka do wyjaśnienia, jaka jest relacja oferowanych cen mleka konsumentom a ostatnim spadkiem cen skupu mleka od zwykłych rolników. Trudno jest bowiem ceny w supermarketach...

  0
 • Dochody po reformie

  Chociaż najbliższa kampania cukrownicza będzie pierwszą, w której rozpocznie się wdrażanie reformy rynku cukru, rolnicy nie powinni się obawiać spadku dochodów z uprawy buraków cukrowych.

  0
 • Wieprzowina w Unii

  Produkcja trzody chlewnej w ciągu ostatnich trzech lat cechuje się tendencją wzrostową. Według prognoz Eurostatu w 2006 r. produkcja świń w krajach Unii Europejskiej wyniesie ponad 244 mln sztuk. Będzie więc większa o 1 proc. niż w roku...

  0
 • Polska mówi nie

  Pod koniec listopada zapadnią prawdopodobnie najważniejsze decyzje w sprawie reformy unijnego rynku cukru. Jeśli zostanie przyjęta propozycja Komisji Europejskiej, Polska z eksportera może stać się importerem cukru.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas