PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
cena zbóż

cena zbóż

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Mocne odreadowanie spadku ceny pszenicy na MATIF

  Wczoraj cena pszenicy na paryskiej giełdzie mocno wzrosła o 1,6 proc. do 154,5 euro za tonę. Natomiast notowania kukurydzy w Chicago spadły po raz kolejny, tym razem o 1,2 proc. do najniższego poziomu od roku.

 • Producenci zbóż: Zebrano większość zbóż

  W całym kraju trwają zbiory zbóż, najbardziej zaawansowane są na południu Polski, gdzie sprzątnięto z pól ok. 90 proc. zasiewów, słabo zaawansowane są prace na północy Polski - informuje Krajowa Federacja Producentów Zbóż.

 • Większość zbóż potaniała

  W ostatnim dniu ostatniego tygodnia na światowych rynkach większość zbóż potaniała. Wzrosła jedynie cena pszenicy na Matif- o 0,1 proc.

 • Ceny zbóż pną się w górę

  Wczorajszy dzień był kolejnym wzrostowym dniem notowań zbóż na światowych giełdach. Podrożały wszystkie kontrakty zbożowe. Najwięcej zyskała kukurydza na Matif- 1,4 proc. i jest najdroższa od 3 mies.

 • Spadek cen zbóż

  W czwartek na światowych giełdach potaniały zboża. Najwięcej straciła amerykańska kukurydza- 1,5 proc. będąca pod presją wydarzeń w Brazylii.

 • Większość zbóż podrożała

  Wczoraj na światowych giełdach podrożała większość zbóż. Ceny nie zmieniła jedynie pszenica na MATIF, która kosztowała 164 euro/t.

 • Spadek cen zbóż na giełdach

  Po raz kolejny wczoraj potaniały kontrakty zbożowe na światowych giełdach. Do mocniej taniejących amerykańskich zbóż dołączyły również zboża na paryskiej giełdzie.

 • Zboża zyskują na wartości

  W ostatnim tygodniu kontrakty terminowe notowana na światowych giełdach podrożały. Pszenica na MATIF osiągnęła cenę najwyższą od połowy grudnia 2015 r.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

Pałuczanin jak masz D47 w pokrzywach to może ci panowie się tym zainteresują  

miwigos

Na 4 liść podać regulator to można ,ale jeśli rośnie jak szalony ,tak było rok temu,po 25 września dawałem drugą dawke caryxu ,w tym roku już się...