PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ceny skupu tuczników

ceny skupu tuczników

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Duży spadek cen tuczników

  Zgodnie z naszymi przewidywaniami, ostanie dni przyniosły poważny spadek cen tuczników. W krajowych skupach ceny spadły średnio o 20 – 25 groszy.

 • Niemcy: kolejne duże spadki cen świń

  Wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG przyniosło kolejny duży spadek cen świń. Na przestrzeni dwóch tygodni, za Odrą tuczniki staniały aż o 11 eurocentów.

 • Ceny tuczników nieznacznie w dół

  Po zeszłotygodniowych spadkach cen w Niemczech, na krajowym podwórku spodziewaliśmy się znaczącej redukcji poziomu cen tuczników. Obniżki rzeczywiście nastąpiły, nie są one jednak jak na razie zbyt dotkliwe.

 • Niemcy: Potężny spadek cen tuczników

  Tego nikt się nie spodziewał: wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG przyniosło ze sobą duży spadek cen tuczników. Prawdopodobnie w najbliższych dniach ceny spadną również w krajowych skupach.

 • Ceny świń na stabilnym poziomie

  Ostatni tydzień nie przyniósł większych zmian cen tuczników w krajowych skupach. W większości z nich ceny nie zmieniają się już od kilku tygodni, w nielicznych odnotowaliśmy niewielki wzrost cen.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

A grzyba jeszcze nie miałeś? Bo moje póki co się trzymają zdrowo, ale w najbliższym czasie wszystko może się zmienić. Stonki póki...

sapek

... no i moje ekologiczne już nie będą... dwa dni temu poszedł Mospilan na stonkę... ech a miało być tak pięknie...