PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ceny skupu tuczników

ceny skupu tuczników

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ceny tuczników znów w górę

  Po zeszłotygodniowych podwyżkach cen na niemieckim rynku spodziewać można się było wzrostu cen również w krajowych skupach. Tak też się stało: ceny żywca wzrosły średnio o 7 groszy, WBC zaś około 12 groszy.

 • Niemcy: Ceny świń biją kolejne rekordy

  Po wczorajszym notowaniu niemieckiej giełdy VEZG, ceny tuczników w tym kraju wzrosły o kolejne 4 eurocenty. W chwili obecnej znajdują się one poziomie niespotykanym od 2013 roku.

 • Ceny tuczników wciąż stabilne

  Od zeszłego tygodnia w większości cenników zakładów mięsnych nie nastąpiły żadne zmiany. Ceny skupu tuczników wciąż znajdują się na bardzo wysokim poziomie.

 • Niemcy: Ceny świń trzymają się mocno

  Za naszą zachodnią granicą wciąż obowiązują bardzo wysokie ceny skupu tuczników. Co ważne, jak na razie nic nie wskazuje, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

 • Ceny tuczników szybują w górę

  Po ostatnich podwyżkach cen tuczników w Niemczech, ceny wzrosły także w krajowych skupach. Obecnie znajdują się one na poziomie niespotykanym od blisko 3 lat.

 • Niemcy: ceny świń bez zmian

  Przez najbliższe siedem dni, w niemieckich skupach obowiązywała będzie cena skupu tuczników rzędu 1,73 euro/kg. Kolejny tydzień z rzędu ceny nie ulegają więc zmianie.

 • Ceny tuczników stabilne

  Trudno było spodziewać się, by tuż po świętach nastąpiły większe zmiany w cennikach zakładów mięsnych. W większości skupów obowiązują ceny z zeszłego tygodnia.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maksiu432

Hahaha standardowo nic nowego :D :D :D 

jarki

Jedna Taka @z.. nam obiecała i.... tak to jest z Kobietami teraz pewnie Ją ciągle głowa boli ;) One to nazywają migrena :D