PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ceny skupu tuczników

ceny skupu tuczników

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Kolejne spadki cen tuczników

  Ostatnie obniżki cen w niemieckich rzeźniach, pociągnęły ze sobą także spadek cen w krajowych skupach. W porównaniu z zeszłym tygodniem tuczniki staniały o kolejnych 10 - 15 groszy.

 • Niemcy: Dalszy spadek cen świń

  Dzisiejsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG przyniosło ze sobą kolejny, choć na szczęście już nie tak dotkliwy spadek cen świń rzeźnych.

 • Tuczniki tanieją w krajowych skupach

  Po zeszłotygodniowej obniżce cen na rynku niemieckim, także w krajowych skupach można zaobserwować redukcję poziomu cen. W ciągu ostatniego tygodnia tuczniki staniały o 10 – 15 groszy.

 • Niemcy: Ceny świń bez zmian

  Wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG nie przyniosło żadnych zmian cen świń. Kolejny tydzień z rzędu obowiązywać będzie stawka 1,70 euro.

 • Niemcy: Ceny tuczników bez zmian

  Wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG nie przyniosło żadnych zmian cen tuczników. Przez kolejnych siedem dni obowiązywać będzie cena 1,70 euro za kg.

 • Minimalna podwyżka cen tuczników

  W krajowych skupach można było w ostatnich dniach stabilizację, lub minimalne podwyżki cen tuczników. Ceny świń rzeźnych wzrosły w ostatnich dniach średnio o 2 – 4 grosze.

 • Niemcy: ceny tuczników stabilne

  Wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG nie przyniosło żadnych zmian cen tuczników. Kolejny tydzień z rzędu obowiązywać będzie stawka 1,70 euro/kg.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Mój po 4 dniach wygląd tak ,  Dzisiaj dostał 0,8 l caryxu . 

miwigos

Też twierdze że to cecha odmianowa orka z wałem cambela ,siew amazonka z wałem gumowym ,a na przednium TUZ wał kruszący i jest twardo jak na...