PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ceny skupu tuczników

ceny skupu tuczników

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Niemcy: Ceny tuczników stabilne

  Po podwyżkach, jakie odnotowano na niemieckim rynku w ciągu minionych dwóch tygodni, producenci wyczekiwali na kolejne notowanie niemieckiej giełdy. Tym razem nie nastąpiły jednak zmiany cen.

 • Ceny tuczników rosną

  Po zeszłotygodniowym wzroście cen na niemieckiej giełdzie, zmiany obserwujemy również w krajowych skupach. Ten tydzień przyniósł wzrost cen o 7 – 10 groszy.

 • Ceny świń minimalnie w górę

  W ciągu ostatniego tygodnia odnotowano minimalną podwyżkę cen tuczników w krajowych skupach. Wzrosły one przeciętnie o 3 grosze.

 • UE: Spokój na rynku świń rzeźnych w UE

  Według wspólnoty interesów niemieckich hodowców świń (ISN) w 9 tygodniu 2017 r. średnie ceny skupu w większości krajów będących najważniejszymi producentami, od ubiegłego tygodnia nie uległy zmianie.

 • Niemcy: Wzrosły ceny tuczników

  Po wczorajszym notowaniu niemieckiej giełdy, ceny świń w tym kraju wzrosły o dwa eurocenty. To pierwsza od kilku tygodni podwyżka cen.

 • Stabilizacja na rynku świń

  W ciągu ostatnich trzech tygodni, na rynku da się zaobserwować stabilizację cen skupu tuczników. Wynika to z uspokojenia sytuacji na rynku niemieckim.

 • Ceny świń na stabilnym poziomie

  Pierwszy raz od wielu tygodni na krajowym rynku zaobserwować można stabilizację cen. W zdecydowanej większości skupów obowiązują ceny z minionego tygodnia.

 • Niemcy: Ceny świń bez zmian

  Blokada eksportu wieprzowiny na rynek chiński, jaką nałożono na dwie duże ubojnie, nie wpłynęła na razie na poziom cen świń w Niemczech. Obecnie trzeci tydzień z rzędu utrzymuje się ona na poziomie 1,52 euro/kg.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Na razie to tylko oblatują, szkoda środka pod koniec tygodnia jak się ociepli wszystko wyjdzie i uderzyć raz a porządnie razem z fungicydem......

jarki

Dziś po południu robactwo latało jak szalone chyba na wtorek trzeba pomyśleć o oprysku