PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Claas

Claas

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowe centrum rozwoju elektroniki Claas

  W Claasie od dłuższego czasu widać wyraźne przykładanie dużej uwagi do rozwoju systemów elektroniki i rolnictwa precyzyjnego. Kolejnym krokiem mającym umocnić firmę na tym polu jest otworzenie nowego centrum rozwoju w Dissen.

 • Nowe ładowarki Claas Scorpion

  W czasie zbliżających się targów Agritechnica 2017 w Hanowerze, Claas zaprezentuje nową gamę ładowarek Scorpion, które powstawać będą we współpracy z firmą Liebherr.

 • Nowe prasy Claas Rollant i Rollant Uniwrap

  Kolejnymi prasami, w których Claas wprowadził zmiany są prasy Rollant oraz Rollant Uniwrap. Podobnie jak w przypadku Quadratów maszyny będą dostępne na przyszłoroczne żniwa.

 • Prasy kostkujące Claas z nowymi funkcjami

  Seria Quadrant, czyli duże prasy kostkujące firmy Claas zostały wzbogacone o nowe funkcje. Zmiany objęły modele 4200, 5200 oraz 5300. Zmodernizowane maszyny wyjadą na pola najprawdopodobniej już na następne żniwa.

 • Nowe zgrabiarki i przetrząsacze od Claasa

  Modernizacji zostały poddane dwie rodziny maszyn zielonkowych Claasa: Liner – zgrabiarek oraz Volto – przetrząsaczy. W obu przypadkach mamy do czynienia z nowymi maszynami zaprojektowanymi w oparciu o sprawdzone technologie.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Od 14 do 20 stej..koparka,tur,ciągniki 500 km łącznie.. i dopiero drugi kombajn+wozidło wyszarpały pogiętą w pi..du.

grzegorzsoł

Pałuczanin  zasadzili   i  jak  rośnie?