PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Credit Agricole

Credit Agricole

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Credit Agricole: Wzrost cen żywności zwolnił

  Wolniejszy wzrost cen żywności, ale także niższa dynamika cen nośników energii przełożyła się na spadek inflacji w styczniu - ocenia bank Credit Agricole. W czwartek GUS podał wstępne dane dot. inflacji, wynika z nich, że w styczniu ceny...

 • Po ile mleko w 2018 r.?

  Ceny w polskich skupach mleka wciąż rosną, jednak patrząc na spadki cen produktów mlecznych na rynkach światowych wszyscy zadają sobie pytanie jak długo potrwa koniunktura.

 • Czy ceny mleka zaczną spadać?

  Zdaniem ekspertów zajmujących się analizami światowego handlu produktami spożywczymi, rynek mleka znajduje się obecnie najprawdopodobniej u szczytu wzrostowej fazy cyklu i istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wkrótce czekają na spadki.

 • Chiny odzyskały apetyt na mleko

  Zgodnie z danymi firmy CLAL wielkość chińskiego importu produktów mlecznych zwiększyła się w 2016 r. o 20,4 proc. wobec spadku o 8,1 proc. w 2015 r., podaje Jakub Olipra Ekonomista z Credit Agricole Bank Polska S.A.

 • Zalety finansowania John Deere Financial

  O zaletach finansowania fabrycznego John Deere Financial opowiada  w rozmowie z portalem farmer.pl rolnik - pan Adam Białecki, który skorzystał z tej formy zakupu maszyn.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

No a taka sytuacja jest u mnie, dlatego czekamy i jeszcze długo poczekamy w garazu

Pałuczanin81

Kontrakt z NFZtem na przeszczep wątroby albo z ATENA :D