PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Demo-Tour

Demo-Tour

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Case IH: Axial-Flow Demo Tour 2015 już wkrótce

  W najbliższą środę tj. 15.07.2015 rusza kolejna seria pokazów demonstracyjnych kombajnów Case IH. W tym roku na imprezie będzie można zobaczyć jeden z największych modeli marki, o oznaczeniu Axial-Flow 8240.

 • Rusza pokaz maszyn żniwnych New Holland

  Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych – a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM. Wkrótce ruszy żniwny Demo Tour New Holland.

 • John Deere i Michelin – przetestuj ich w polu

  Jak z gąszczu gadżetów techniki wyłowić technologie, które faktycznie przyczynią się co obniżenia kosztów produkcji czy wzrostu komfortu operatorów. Odpowiedzi na to pytanie poszukają wspólnie dealerzy John Deere i Michelin podczas cyklu...

 • Demo Tour w rytmach samby

  Kilka dni temu zakończył się New Holland Demo Tour. Od 20 lipca do 26 sierpnia nowości produktowe włoskiego koncernu przemierzyły ponad 6500 km.

 • Demo Tour w Rybołach

  W sobotę 17 sierpnia w Rybołach koło Białegostoku odbyły się pokazy polowe pod nazwą Demo Tour 2013.

 • Case Demo Tour na mecie

  Zakończył się wiosenny cykl prezentacji maszyn Case Demo Tour. Ostatni, efektowny pokaz odbył się na Zamojszczyźnie pod skrzydłami firmy Asprim.

 • Wioska najnowszych technologii

  Ciągniki od 35 do niemal 400 KM, kombajny tradycyjne i rotorowe, prasy belujące i wielkogabarytowe, ładowarki teleskopowe. W wiosce New Holland w miejscowości Suchodębie k. Gostynina, można zapoznać się i zobaczyć w pracy niemal całą gamę...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Daymon

A u mnie Hary i po co przepłacać jak bedzie rok to 5 sypie 

Daymon

Modne to mogą być spodnie!!! A jak moda minie to do śmieci.