PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
dopłaty do paliw

dopłaty do paliw

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Biopaliwa nadal z dopłatą

  Mimo sprzeciwu Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, posłowie pozytywnie przegłosowali propozycję PSL dotyczącą zachowania obniżonej akcyzy na biopaliwa w 2011 r. Jednocześnie zdecydowali, że w 2012 r. utworzony zostanie fundusz promocji...

  0
 • Oficjalnie ukarani

  Jesteśmy w niechlubnej osiemnastce krajów ukaranych za nieprawidłowości przy wypłacaniu unijnych pieniędzy rolnikom. W 214 milionach karnych euro od nas jest 10 mln. Szczęście w nieszczęściu - miało być 100 mln.

  0
 • Wyłudził dopłaty do paliwa

  Pobranie bonów paliwowych o łącznej wartości ok. 17,5 tys. zł na podstawie nieprawdziwych oświadczeń o prowadzeniu działalności rolniczej zarzuciła lubelska prokuratura byłemu wiceministrowi rozwoju regionalnego w Jackowi Szczotowi.

  0
 • Paliwo rolnicze za drogie dla budżetu

  Wysokie ceny ropy skłoniły rolników do wyciągnięcia ręki po większą pomoc od państwa. Jeśli dopną swego, dopłaty do paliwa rolniczego pochłoną miliard złotych.

  0
 • Rolnicy żądają dopłat do paliw

  Ok. tysiąca rumuńskich rolników protestowało w środę w Bukareszcie, żądając zwiększenia rządowych dopłat do paliw. Rolnicy utrzymują też, że nie dostają unijnych subwencji.

  0
 • Liczą się faktury

  Trzy dni na ostatnie zakupy. Rolnicy, którzy chcą skorzystać z dopłaty do paliwa rolniczego mają na to czas do końca sierpnia. Olej napędowy kupiony we wrześniu będzie można rozliczyć dopiero w przyszłym roku.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...

jarki

Z wjazdem żaden problem mogę jechać ziemia głodna wody Do odżywek potrzeba tylko nieco cieplej i kilka godzin słońca Jeszcze ten tydzień i...