PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
dopłaty do paliw

dopłaty do paliw

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Biopaliwa nadal z dopłatą

  Mimo sprzeciwu Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, posłowie pozytywnie przegłosowali propozycję PSL dotyczącą zachowania obniżonej akcyzy na biopaliwa w 2011 r. Jednocześnie zdecydowali, że w 2012 r. utworzony zostanie fundusz promocji...

  0
 • Oficjalnie ukarani

  Jesteśmy w niechlubnej osiemnastce krajów ukaranych za nieprawidłowości przy wypłacaniu unijnych pieniędzy rolnikom. W 214 milionach karnych euro od nas jest 10 mln. Szczęście w nieszczęściu - miało być 100 mln.

  0
 • Wyłudził dopłaty do paliwa

  Pobranie bonów paliwowych o łącznej wartości ok. 17,5 tys. zł na podstawie nieprawdziwych oświadczeń o prowadzeniu działalności rolniczej zarzuciła lubelska prokuratura byłemu wiceministrowi rozwoju regionalnego w Jackowi Szczotowi.

  0
 • Paliwo rolnicze za drogie dla budżetu

  Wysokie ceny ropy skłoniły rolników do wyciągnięcia ręki po większą pomoc od państwa. Jeśli dopną swego, dopłaty do paliwa rolniczego pochłoną miliard złotych.

  0
 • Rolnicy żądają dopłat do paliw

  Ok. tysiąca rumuńskich rolników protestowało w środę w Bukareszcie, żądając zwiększenia rządowych dopłat do paliw. Rolnicy utrzymują też, że nie dostają unijnych subwencji.

  0
 • Liczą się faktury

  Trzy dni na ostatnie zakupy. Rolnicy, którzy chcą skorzystać z dopłaty do paliwa rolniczego mają na to czas do końca sierpnia. Olej napędowy kupiony we wrześniu będzie można rozliczyć dopiero w przyszłym roku.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Wapno na rżysko  orka na raz następnie NPK można to zrobić nawet jednego dnia jak ktoś się wyrobi 

jarki

Robiłem próbę może nie punktowo ale 1,5kg/ha zwykłym siewnikiem D7 Potwierdzam to co pisze  @damian9871 ładnie to wygląda...