PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
dopłaty do paliw

dopłaty do paliw

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Biopaliwa nadal z dopłatą

  Mimo sprzeciwu Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, posłowie pozytywnie przegłosowali propozycję PSL dotyczącą zachowania obniżonej akcyzy na biopaliwa w 2011 r. Jednocześnie zdecydowali, że w 2012 r. utworzony zostanie fundusz promocji...

  0
 • Oficjalnie ukarani

  Jesteśmy w niechlubnej osiemnastce krajów ukaranych za nieprawidłowości przy wypłacaniu unijnych pieniędzy rolnikom. W 214 milionach karnych euro od nas jest 10 mln. Szczęście w nieszczęściu - miało być 100 mln.

  0
 • Wyłudził dopłaty do paliwa

  Pobranie bonów paliwowych o łącznej wartości ok. 17,5 tys. zł na podstawie nieprawdziwych oświadczeń o prowadzeniu działalności rolniczej zarzuciła lubelska prokuratura byłemu wiceministrowi rozwoju regionalnego w Jackowi Szczotowi.

  0
 • Paliwo rolnicze za drogie dla budżetu

  Wysokie ceny ropy skłoniły rolników do wyciągnięcia ręki po większą pomoc od państwa. Jeśli dopną swego, dopłaty do paliwa rolniczego pochłoną miliard złotych.

  0
 • Rolnicy żądają dopłat do paliw

  Ok. tysiąca rumuńskich rolników protestowało w środę w Bukareszcie, żądając zwiększenia rządowych dopłat do paliw. Rolnicy utrzymują też, że nie dostają unijnych subwencji.

  0
 • Liczą się faktury

  Trzy dni na ostatnie zakupy. Rolnicy, którzy chcą skorzystać z dopłaty do paliwa rolniczego mają na to czas do końca sierpnia. Olej napędowy kupiony we wrześniu będzie można rozliczyć dopiero w przyszłym roku.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@Marecki-najpierw się z Teściową popstykałeś,a teraz musisz pilot do kurnika dorabiać-a wystarczyłoby gębę otworzyć:"Mamusiu zamknij/otwórz...

damian9871

Co za nygus nawet teraz im wody nie zaniesie nie mówiąc o ziarnie.

Marecki

Przed ślubem i krótko po nim to tak prawie było. Ale potem parę razy tak mnie zjadowiła bestia, że się dobre skończyło. I nie...