PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
ferma wielkoprzemysłowa

ferma wielkoprzemysłowa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Złote medale Fermy

  Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich przyznało Złote Medale dla firm i ich produktów podczas Targów Ferma Bydła. Targi już po raz trzeci odbyły się w Łomży. Firmy z branży i rolnicy gościli w obiektach Wyższej Szkoły Agrobiznesu.

  0
 • Nadmiar energii

  W Polsce wydano do tej pory warunki przyłączenia dla 12,3 tys. megawatów mocy z farm wiatrowych. Jest to więcej, niż potrzebujemy.

  0
 • Pechowa 13-stka

  13 wielkoprzemysłowych ferm tuczu trzody chlewnej chce zamknąć inspekcja ochrony środowiska. To niespodziewana deklaracja i pierwszy taki przypadek od lat. Oczywiście, jeśli fermy faktycznie zostaną zamknięte.

  0
 • Fermy do zamknięcia

  Inspekcja ochrony środowiska zamknie 14 ze 134 wielkopowierzchniowych ferm trzody chlewnej, ponieważ nie spełniają one norm ochrony środowiska - poinformował wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski.

  0
 • Kontrole ferm trzody chlewnej

  Wielkopolskie inspekcje weterynaryjne rozpoczęły wczoraj kontrole 35 wielkopowierzchniowych ferm tuczu znajdujących się w regionie. Kontrole ferm obiecał w środę producentom trzody chlewnej wojewoda wielkopolski.

  0
 • Wielkoprzemysłowy problem

  Nie milkną komentarze po opublikowaniu raportu Najwyższej Izby Kontroli na temat wielkoprzemysłowych ferm tuczu trzody chlewnej. To co najbardziej szokuje to niemoc administracji rządowej, która nie ma nawet tak podstawowej informacji jak liczba...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ITP2016

Szanowni Państwo, Instytut Technologiczno Przyrodniczy w Falentach oraz Instytut Eduakcji Europejskiej w Warszawie serdecznie zapraszają na nowy,...

Marecki

No, masz szczęście. Wpisz to najlepiej w profilu.

puisu

Tyle daje jednorazowy post, gdzie użytkownik nic o sobie nie powie. Pisze, żeby zaistnieć. Przepraszam, już się poprawiam Jestem z okolic...