PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
firma

firma

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowy prezes firmy PROCAM

  Z dniem 1 marca stanowisko prezesa zarządu firmy PROCAM objął Michał Ciszak. Zastąpi na tym stanowisku Grahama Dickinsona.

 • Jedna ze 100 najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie

  Już trzeci rok z rzędu firma DuPont znalazła się na liście Thomson Reuters 2013 World's Top 100 Most Innovative Organizations, która skupia 100 najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie. Ranking, przygotowywany przez Thomson Reuters...

  0
 • Zostań perłą powiatu

  "Perła powiatu" - to nowy konkurs starosty radomskiego, którego ideą jest nagradzanie produktów, firm i gospodarstw rolnych, które osiągnęły najlepsze wyniki w ostatnim roku. Kandydatury można zgłaszać do 3 lutego.

  0
 • Bez wypisu z ewidencji rolnik dostanie zwrot

  W przypadku gdy faktura została wystawiona na firmę, współwłaściciela gospodarstwa rolnego, to rolnik może otrzymać zwrot akcyzy zawartej w cenie oleju napędowego, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  1
 • 25 mln euro na wspieranie wsi i MŚP

  Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli Bankowi Polskiej Spółdzielczości (BPS) pożyczki w wys. 25 mln euro na sfinansowanie rozwoju gospodarki rolnej oraz sfinansowanie kredytu dla małych i średnich firm.

  0
 • Nowy produkt firmy nawozowej

  Firma URALCHEM – drugi na świecie producent azotanu amonu, podczas targów AgroShow, zaprezentowała swoją nową propozycję saletry potasowej z lepszą charakterystyką.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... siarka - bardzo ważny składnik również w uprawie malin czy truskawek, do zwalczania rdzy maliny Siarkol czy Microthiol  bardzo...

Pałuczanin81

U mnie fest przymrozek -2st.,może woda z pola buraków wyparuje? @miwigosmnie tym pociesza. @jarki-uczę się zwracać uwagę,ale...