PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
firma

firma

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowy prezes firmy PROCAM

  Z dniem 1 marca stanowisko prezesa zarządu firmy PROCAM objął Michał Ciszak. Zastąpi na tym stanowisku Grahama Dickinsona.

 • Jedna ze 100 najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie

  Już trzeci rok z rzędu firma DuPont znalazła się na liście Thomson Reuters 2013 World's Top 100 Most Innovative Organizations, która skupia 100 najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie. Ranking, przygotowywany przez Thomson Reuters...

  0
 • Zostań perłą powiatu

  "Perła powiatu" - to nowy konkurs starosty radomskiego, którego ideą jest nagradzanie produktów, firm i gospodarstw rolnych, które osiągnęły najlepsze wyniki w ostatnim roku. Kandydatury można zgłaszać do 3 lutego.

  0
 • Bez wypisu z ewidencji rolnik dostanie zwrot

  W przypadku gdy faktura została wystawiona na firmę, współwłaściciela gospodarstwa rolnego, to rolnik może otrzymać zwrot akcyzy zawartej w cenie oleju napędowego, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  1
 • 25 mln euro na wspieranie wsi i MŚP

  Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli Bankowi Polskiej Spółdzielczości (BPS) pożyczki w wys. 25 mln euro na sfinansowanie rozwoju gospodarki rolnej oraz sfinansowanie kredytu dla małych i średnich firm.

  0
 • Nowy produkt firmy nawozowej

  Firma URALCHEM – drugi na świecie producent azotanu amonu, podczas targów AgroShow, zaprezentowała swoją nową propozycję saletry potasowej z lepszą charakterystyką.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

radoslaff

Pod kukurydzę i buraki rzucam 500 kg Korn-Kali jesienią, także też 200 jednorazowo nie przekraczam W wysokich dawkach potasu niebezpieczny jest...

jarki

"Ty mnie nie kołuj, bo jak cepem dam po łbie, to zaraz przykucniesz."

arszczecin

"ja człowiek spokojny, mnie można na język nadeptać, nic nie powiem" z cyklu wybacz mnie, chciałem być złośliwy a nie napastliwy. w...