PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
GIW

GIW

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowe przypadki ASF

  Pięć nowych przypadków ASF u dzików potwierdził pod koniec zeszłego tygodnia Główny Inspektorat Weterynaryjny. Tym samym w kraju potwierdzono już 213 przypadków choroby.

 • Cztery nowe przypadki ASF

  Główny Inspektorat Weterynaryjny potwierdził cztery nowe przypadki afrykańskiego pomoru świń w populacji dzików. Tym razem chorobę wykryto u dzików na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego.

 • Ponad sto przypadków ASF u dzików w 2016 roku

  Miniony rok jeszcze długo kojarzony będzie z masowymi zachorowaniami świń i dzików na ASF. W ciągu ostatnich 12 miesięcy stwierdzono ponad 100 przypadków choroby u dzików i 20 ognisk pomoru w stadach świń.

 • Już 161 przypadków ASF w Polsce

  Pod koniec zeszłego tygodnia Główny Inspektorat Weterynarii poinformował o potwierdzeniu kolejnych pięciu przypadków ASF u dzików. Od 2014 roku na terenie kraju chorobę potwierdzano już 161 razy.

 • Grypa ptaków: Siedemnasty oraz osiemnasty przypadek

  Główny Lekarz Weterynarii wydał komunikat w sprawie wystąpienia w Polsce siedemnastego i osiemnastego ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu. Chore stada zlokalizowane były w województwach: małopolskim oraz lubuskim.

 • Podlaskie: Trzy nowe przypadki ASF u dzików

  Mijający tydzień przyniósł nam kolejne przypadki afrykańskiego pomoru świń u dzików. Tym razem chorobę potwierdzono u zwierząt znalezionych na terenie województwa podlaskiego.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Tylko mam nadzieje że więcej nie będzie , jutro jak nie będzie padało to zrobię zdjęcie bo nie wziąłem dzisiaj telefonu ze sobą .

Marecki

Zimno robi swoje niestety. Cienka ta wiosna we wszystkim... Mogłaby chociaż stonka zdechnąć w tym zimnie.