PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
gospodarstwo domowe

gospodarstwo domowe

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Segmentacja gospodarstw i co dalej?

  Jedynie dobrze zorganizowane wsparcie finansowe i doradcze jest w stanie poprawić sytuację gospodarstw rolnych. Ważne jest, aby podejmowane działania były dostosowane do indywidualnych potrzeb rolników. Interwencjonizm skierowany do ogółu...

  5
 • Wszystko w rodzinie

  Gospodarstwa rodzinne na Zachodzie to gospodarstwa do 300 ha. Taki jest limit. A u nas? Według ich nomenklatury jesteśmy wyłącznie krajem gospodarstw rodzinnych.

  0
 • Źle się dzieje

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa opublikowała raport, z którego wcale nie wynika niestety, że powierzchnie gospodarstw powiększają się.

  0
 • Nowelizacja ubezpieczeń

  W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowano projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, mający na celu przede wszystkim zapewnienie producentom rolnym szerszej dostępności do ubezpieczeń upraw...

  0
 • Sto gospodarstw bez prądu

  Około stu gospodarstw domowych w okolicach Mikołajek (Warmińsko-mazurskie) od kilkunastu godzin jest pozbawionych prądu - poinformował Andrzej Piekarski z PGE Dystrybucja Białystok.

  0
 • Kontrole kontroli

  Jedno gospodarstwo może być odwiedzane nawet kilka razy. Kontrole na miejscu przekroczyły już półmetek. W terenie pracują zarówno tak zwani wykonawcy zewnętrzni jak i sprawdzający ich pracownicy Agencji Restrukturyzacji.

  0
 • Koniunktura gospodarstw domowych

  Badanie kondycji gospodarstw domowych przeprowadzone w kwietniu wskazuje na poprawę optymizmu polskich gospodarstw domowych - podał w komunikacie Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH.

  0
 • CBOS o rodzinach

  Prawdziwej biedy doświadcza 4,2 proc. polskich gospodarstw domowych, nie mogąc zaspokoić podstawowych potrzeb. Skromnie żyje 28,8 proc., a co siódmej rodzinie dobrze się powodzi - wynika z sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Spokojnie ONI chcą mnie zlinczować za to że znów posiałem france    Mam nadzieję że ta czwórka jest autentyczna...

przem

przezimowanie pszenicy po zimie 2012 i 2016 strona 6 http://www.coboru.pl/DR/PublWynikowPDO/Wyniki_przezimowania_Zboza ozime_2016.pdf...