PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Gwarantowana Tradycyjna Specjalność

Gwarantowana Tradycyjna Specjalność

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Unijne znaki jakości pod lepszą kontrolą

  Produkty rolne lub środki spożywcze, posiadające chronioną nazwę pochodzenia, chronione oznaczenie geograficzne lub będące gwarantowaną tradycyjną specjalnością, będą pod większą ochroną.

 • Jak chronić oscypka?

  Jak się okazuje – tego wciąż nie rozstrzygnięto ostatecznie. Ministerstwo rolnictwa do 7 marca czeka na opinie w sprawie przedstawionego projektu założeń projektu ustawy o zmianie ustawy o rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń...

 • Nowe unijne jakości żywności

  3 stycznia 2013 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1151/2012 z dnia 21 listopada 2012 r. w sprawie systemów jakości produktów rolnych i środków spożywczych (Dz. U. L 343 z 14.12.2012, str. 1), które...

  0
 • Urzędnicy pomogą w rejestracji produktów w UE

  Urzędnicy z urzędu marszałkowskiego pomogą wytwórcom dwóch podlaskich produktów: sera z Wiżajn oraz miodu z okolic Puszczy Białowieskiej w rejestracji produktów w europejskim systemie nazw i oznaczeń geograficznych.

  0
 • Rogal świętomarciński najbardziej pożądaną GTS

  W 2011 roku do Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych trafiło 168 wniosków od producentów o dokonanie kontroli zgodności procesu produkcji produktu regionalnego lub tradycyjnego ze specyfikacją.

  0
 • Rusza konkurs "Europejski produkt z Podlaskiego"

  Samorząd województwa podlaskiego ogłosił konkurs "Europejski produkt z Podlaskiego". Celem konkursu jest wspieranie wytwórców produktów tradycyjnych, aby rejestrowali towary w europejskim systemie nazw i oznaczeń geograficznych.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Panowie muszę zakupić MgS co myślicie o tym http://siarkopol.pl/siarczan-magnezu-z-mikroelementami-mgs-23-33-z-b-zn/

arszczecin

Kraftowe? U nas jest ze skrzynki, albo z beczki ;)