PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
kojce porodowe

kojce porodowe

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zawalczyć o dobre wyniki w produkcji świń

  Analiza danych poszczególnych etapów produkcji trzody chlewnej zawsze korzystnie wpłynie na rachunek ekonomiczny gospodarstwa - potwierdza to hodowca świń z woj. kujawsko-pomorskiego.

 • Żeliwo sprawdzi się najlepiej pod lochą

  Podłoga w pełni rusztowa, z rusztem dostosowanym specjalnie pod lochę, to coraz chętniej stosowane rozwiązanie, przy projektowaniu nowych budynków lub modernizacji starych porodówek.

 • Kojce porodowe pod lochę i prosięta

  Lochy i prosięta mają różne potrzeby jeżeli chodzi o temperaturę otoczenia. Dlatego na zachodzie Europy popularne są kojce porodowe, które pomagają wydzielić strefy bytowania dla lochy i prosiąt.

 • Nowa generacja kojców porodowych

  Zachodnie firmy starają się jak najlepiej unowocześniać projekty swoich swobodnych kojców porodowych. Prawdopodobnie chcą być krok wcześniej przed zaostrzającymi się wymogami dobrostanu w całej Europie, w zakresie produkcji świń.

 • Poprzeczka dobrostanu coraz wyżej

  Chcemy podnieść standardy dobrostanu dla loch i prosiąt przebywających w kojcach porodowych – powiedział serwisowi farmer.pl Niels-Peder Nielsen, podczas duńskich targów rolniczych Agromek 2012.

 • Im więcej regulacji, tym lepiej

  Im więcej mamy możliwości regulacji wymiarów jarzma, tym bardziej zwiększają się szanse na skuteczne ograniczenie przygniecenia prosiąt przez lochę.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Źle to napisałem one żółkną takimi pasami