PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
kojce porodowe

kojce porodowe

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zawalczyć o dobre wyniki w produkcji świń

  Analiza danych poszczególnych etapów produkcji trzody chlewnej zawsze korzystnie wpłynie na rachunek ekonomiczny gospodarstwa - potwierdza to hodowca świń z woj. kujawsko-pomorskiego.

 • Żeliwo sprawdzi się najlepiej pod lochą

  Podłoga w pełni rusztowa, z rusztem dostosowanym specjalnie pod lochę, to coraz chętniej stosowane rozwiązanie, przy projektowaniu nowych budynków lub modernizacji starych porodówek.

 • Kojce porodowe pod lochę i prosięta

  Lochy i prosięta mają różne potrzeby jeżeli chodzi o temperaturę otoczenia. Dlatego na zachodzie Europy popularne są kojce porodowe, które pomagają wydzielić strefy bytowania dla lochy i prosiąt.

 • Nowa generacja kojców porodowych

  Zachodnie firmy starają się jak najlepiej unowocześniać projekty swoich swobodnych kojców porodowych. Prawdopodobnie chcą być krok wcześniej przed zaostrzającymi się wymogami dobrostanu w całej Europie, w zakresie produkcji świń.

 • Poprzeczka dobrostanu coraz wyżej

  Chcemy podnieść standardy dobrostanu dla loch i prosiąt przebywających w kojcach porodowych – powiedział serwisowi farmer.pl Niels-Peder Nielsen, podczas duńskich targów rolniczych Agromek 2012.

 • Im więcej regulacji, tym lepiej

  Im więcej mamy możliwości regulacji wymiarów jarzma, tym bardziej zwiększają się szanse na skuteczne ograniczenie przygniecenia prosiąt przez lochę.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Na Cyckach mam -15. 

jarki

Następny :( A tu już  -12