PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
komputeryzacja

komputeryzacja

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Podszkol się w obsłudze komputera

  Fundacja Rozwoju organizuje bezpłatne szkolenia dla osób pracujących w zakresie profesjonalnej obsługi komputera przez osoby w każdym wieku – informuje Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

 • Pomocna inicjatywa dla rolników

  Podczas bezpłatnych szkoleń, rolnicy ze świętokrzyskiego mogą poznać obsługę programów komputerowych wspomagających mi. n. zarządzanie produkcją w gospodarstwie i prowadzenie rachunkowości.

  0
 • Tablice interaktywne dla wiejskich szkół

  Nowoczesne tablice interaktywne, umożliwiające wykorzystywanie na lekcjach techniki komputerowej, otrzymało w środę 40 wiejskich szkół na Lubelszczyźnie. Tablice są nagrodami w uczniowskim konkursie promującym fundusze unijne.

  0
 • Coraz więcej komputerów w wiejskich gimnazjach

  W roku 2009/2010 ponad połowa gimnazjów funkcjonujących w kraju (51,9 proc.) zlokalizowana była na obszarach wiejskich. Liczba gimnazjów na wsi w porównaniu do roku szkolnego 2003/2004 wzrosła o 6,3 proc.

  0
 • Jakość kiszonki monitorowana z domu

  Sens Silage to nowy pomysł na monitorowanie jakości kiszonki. Dane przesyła na komputer rolnika specjalny sensor, który monitoruje jakość kiszonki, zarówno w silosie, jak i w belach.

 • Comarch dla KRUS

  Kontrakt na dostawę systemu klasy ERP o wartości 16 mln zł brutto podpisał Comarch z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. System będzie wspomagać kompleksowe zarządzanie KRUS w zakresie zaopatrzenia, finansów, planowania, zasobów...

  0
 • Wirtualny biznes na wsi

  W łódzkim mieszkańcy wsi oraz małych miasteczek, którzy chcieliby założyć własną działalność gospodarczą mogą liczyć na wsparcie finansowe z Unii Europejskiej, bowiem Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego pozyskała na ten cel w...

  0
 • Dzieci w sieci

  Przeciętny nastolatek spędza przed komputerem średnio 4 godziny dziennie i tylko 20 procent czasu wykorzystuje go w celach naukowych. Nie ma rozróżnienia na dzieci z terenów wiejskich i miejskich w tej dziedzinie. Na III Międzynarodowej...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Panowie muszę zakupić MgS co myślicie o tym http://siarkopol.pl/siarczan-magnezu-z-mikroelementami-mgs-23-33-z-b-zn/

arszczecin

Kraftowe? U nas jest ze skrzynki, albo z beczki ;)