PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
korupcja

korupcja

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Leśniczy zatrzymany za korupcję

  Policja zatrzymała leśniczego z okolic Namysłowa (woj. opolskie), który przyjmował łapówki od firmy, która chciała wykonywać prace na zlecenie Lasów Państwowych.

 • W Chinach audyt w sprawie sprzedaży ziemi

  Chiny zapowiedziały przeprowadzenie na szeroką skalę audytu sprzedaży ziemi przez lokalne władze w celu wykrycia przypadków korupcji - poinformował chiński tygodnik gospodarczy "The Economic Observer".

 • Praca w agencjach rolniczych dla działaczy politycznych?

  Czy agencje rolnicze zatrudniają działaczy PSL? Tak stwierdził w Sejmie poseł Artur Dębski. Z kolei poseł Marzena Wróbel zaobserwowała, że więcej pieniędzy otrzymują gminy, w których władzę mają przedstawiciele rządzącej koalicji.

 • Łapówki dla prezesa spółdzielni mleczarskiej

  Przedsiębiorca budowlany, najważniejszy świadek oskarżenia w procesie korupcyjnym prezesa spółdzielni mleczarskiej w Mońkach (Podlaskie), zeznał, że przekazywał prezesowi, za pośrednictwem innej osoby, pieniądze za możliwość...

 • ARR czeka na prezesa

  Stanisław Kalemba, minister rolnictwa zapowiedział na pierwszej konferencji prasowej ogłoszenie konkursu na prezesa Agencji Rynku Rolnego – informuje „Nasz Dziennik”.

  0
 • Nie zakończono procesu byłych prezesów ARR

  Z powodu nieobecności ostatniego świadka, Sądowi Rejonowemu w Białymstoku nie udało się zakończyć we wtorek procesu dwóch byłych prezesów ARR, oskarżonych o przekroczenie uprawnień przy zatrudnianiu pracowników.

  0
 • CBA zatrzymało urzędnika ANR - za korupcję

  CBA zatrzymało urzędnika Agencji Nieruchomości Rolnych w Lublinie Mirosława L. Prokuratura postawiła mu zarzut żądania łapówki za pozytywne rozpatrzenie wniosku o odroczenie raty należności za staw kupiony od Skarbu Państwa przez...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

http://www.zchsiarkopol.pl/produkty/nawozy-rolnicze Wygląda na to że są dwa 23-30+B,Zn i ten co był 21-30

lokizom

Czy mi sie wydaje czy ten siarczan magnezu z Siarkopolu zmienił sie z 21-30 na 23-33 i dodatkowo B +Zn ? Czy to dwa rozne nawozy?