PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
korupcja

korupcja

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Inspektor rybołówstwa przyjmował łapówki od rybaków

  Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi A., byłemu funkcjonariuszowi Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie. Zarzuca mu się m.in. przyjmowanie łapówek za połowy większej ilości ryb, niż dopuszczały limity.

 • Leśniczy zatrzymany za korupcję

  Policja zatrzymała leśniczego z okolic Namysłowa (woj. opolskie), który przyjmował łapówki od firmy, która chciała wykonywać prace na zlecenie Lasów Państwowych.

 • W Chinach audyt w sprawie sprzedaży ziemi

  Chiny zapowiedziały przeprowadzenie na szeroką skalę audytu sprzedaży ziemi przez lokalne władze w celu wykrycia przypadków korupcji - poinformował chiński tygodnik gospodarczy "The Economic Observer".

 • Praca w agencjach rolniczych dla działaczy politycznych?

  Czy agencje rolnicze zatrudniają działaczy PSL? Tak stwierdził w Sejmie poseł Artur Dębski. Z kolei poseł Marzena Wróbel zaobserwowała, że więcej pieniędzy otrzymują gminy, w których władzę mają przedstawiciele rządzącej koalicji.

 • Łapówki dla prezesa spółdzielni mleczarskiej

  Przedsiębiorca budowlany, najważniejszy świadek oskarżenia w procesie korupcyjnym prezesa spółdzielni mleczarskiej w Mońkach (Podlaskie), zeznał, że przekazywał prezesowi, za pośrednictwem innej osoby, pieniądze za możliwość...

 • ARR czeka na prezesa

  Stanisław Kalemba, minister rolnictwa zapowiedział na pierwszej konferencji prasowej ogłoszenie konkursu na prezesa Agencji Rynku Rolnego – informuje „Nasz Dziennik”.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

@radomir20 zajmij się lepiej prowadzeniem tego biura rachunkowego a nie odkopujesz stare tematy i nic nie wnosisz do dyskusji

Marecki

Istnieje droższe hobby, myślistwo.