PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
koza

koza

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ok. 50 sztuk liczy już stado ginącej rasy kóz karpackich

  Stado ginącej rasy kóz karpackich liczy już ponad 50 sztuk, w tym 30 matek - poinformował dyrektor Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Odrzechowej k. Sanoka (Podkarpackie) Władysław Brejta. Od kilku lat zakład odtwarza stado.

  4
 • W Odrzechowej odtwarzają rasę kóz karpackich

  Ginącą rasę kóz karpackich odtwarza Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki w Odrzechowej k. Sanoka (Podkarpackie) - poinformował we wtorek dyrektor zakładu, Władysław Brejta.

  0
 • Wsparcie specjalne dla hodowców kóz

  Hodowcy kóz z Podkarpacia pozazdrościli właścicielom owiec i postulują o objęcie przez resort rolnictwa również wsparciem hodowli kóz w tym regionie Polski.

  0
 • Grecy będą produkować więcej mleka i serów

  Prognozy dla produkcji mleka i serów w Grecji są bardzo przychylne. Bodźcem dla tego wzrostu jest rosnące zainteresowanie rynków europejskiego oraz amerykańskiego na produkty regionalne.

  0
 • Kozy i owoce na forum Copa-Cogeca

  7 i 8 października w Brukseli Komitety Copa - Cogeca organizują swoje pierwsze forum poświęcone mięsu baraniemu i koziemu. W obradach uczestniczyć będą producenci i przedstawiciele zakładów przetwórczych z całego świata, którzy...

  0
 • Utylizacja padłych zwierząt

  Siedem firm podpisało już w tym roku umowy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na utylizację padłych zwierząt. Agencja wkrótce podpisze kolejne - poinformowało biuro prasowe ARiMR.

  1
 • Gruźlica bydła u kóz w walii

  Na farmie w zachodniej Walii niedaleko Llandeilo odnotowano pierwsze większe źródło epidemii gruźlicy bydła u kóz w Wielkiej Brytanii.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

men2face

mieszaniny z boxerem sa ok dlaczego za wczesnie na dff??komplet bayera dajesz juz od szpilki.ze wzgledu na działanie odglebowe wskazane aby poszedł...

Pałuczanin81

@witch- czyli te mięszaniny boxer-a podawane powyżej to masz sprawdzone? @jarki od jakiej fazy ten DFF

jarki

Widzisz jaki człowiek głupi Co roku wyzywam bayerowców i co roku robię z przyzwyczajenia tak samo Miałem chęć na izraelski trinity bo DFF ale...