PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
kryzys światowy

kryzys światowy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rośnie dług publiczny

  Tegoroczny dług publiczny ma wynieść w całej UE 79,1 proc., a w strefie euro 84,1 proc. Prognozy przyszłoroczne mówią o jego wzroście do 81,8 w całej unii i 86,5 proc. w krajach strefy euro.

  0
 • Czy grozi nam kryzys żywnościowy?

  Ten mijający rok jest specyficzny pod każdym względem i nie tylko u nas w kraju, ale i na całym świecie. Przebieg pogody przyprawił o zawroty głowy. Rosnące ceny żywności i ewentualne niedobory mogą spowodować niestabilność w wielu...

  0
 • Bajka - niebajka

  Dawno, dawno temu był sobie zakład mięsny. Produkcja szła pełną parą, ludzie mieli więc pracę. A szefowie firmy podliczali wartość majątku na 15 milionów złotych. Pewnego razu do bram zakładu zapukał Kryzys. Od tej pory nic nie...

  0
 • Silny kryzys, słaby plan

  Poprawa wykorzystania unijnych funduszy to główny pomysł resortu rolnictwa na obecne załamanie gospodarcze. Opozycja uważa, że to zdecydowanie za mało. O tym jak rząd radzi sobie z kryzysem farmer.pl rozmawiał z posłem PiS Henrykiem...

  0
 • Producenci mleka blokują zakłady

  Około 12 tys. francuskich producentów mleka zablokowało w poniedziałek dostęp do 81 zakładów mleczarskich, protestując przeciwko spadkowi cen mleka - poinformował związek rolników FNSEA.

  0
 • Kryzys w cukrze

  Producenci cukru z Afryki, Karaibów i regionu Pacyfiku proszą Unię Europejską o pomoc finansową. Kryzys mocno zaszkodził tamtejszej branży. Pogrążyły ją także spadające notowania trzciny cukrowej.

  0
 • Mleczny kryzys nie tylko u nas

  Rolnicy coraz mocniej odczuwają kryzys w branży mleczarskiej i dzieje się tak nie tylko w Polsce. Hiszpańscy hodowcy bydła mlecznego przyjechali do Madrytu, by głośno zamanifestować swoje niezadowolenie.

  0
 • Uciec przed kryzysem

  Produkcja żywności musi się podwoić do 2050 roku, by nie doszło do poważnego kryzysu żywnościowego.

  0
 • Wyścig z kryzysem

  Czy jest ktoś, kto jeszcze nie musi narzekać na kryzys? Wydaje się, że tak. Producenci drobiu i jaj przeżywają teraz swoje pięć minut. Rośnie popyt, rosną ceny i wciąż opłacalny jest jeszcze import. Zacznijmy od hodowców drobiu.

  0
 • Kryzys w sejmie

  Poprawa wykorzystania unijnych funduszy to główny pomysł resortu rolnictwa na obecne załamanie gospodarcze. Opozycja uważa, że to zdecydowanie za mało. Tymczasem zdaniem ekspertów kryzys jeszcze przed rolnikami.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Całe pole w ten deseń? U mnie poprzecza w całości padły dawno,reszta w 30% pod talerzówkę.

jarki

Mnie się podoba styl tego ogłoszenia :p   A właściciela NIE-lubie osobiście bo to polityk-rolnik :p