PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Kubota

Kubota

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Kubota M7151 - czterocylindrowiec bez kompleksów

  Kubota mimo braku doświadczenia z ciągnikami dużych mocy odważnie wkroczyła do tego wymagającego segmentu. Jednak zakres możliwości modeli serii M7 jest tak szeroki, że o kompleksach nie może być mowy. W czasie testu Kubota M7151...

 • Kubota to nie tylko ciągniki

  Jeszcze do niedawna marka Kubota była znana polskim rolnikom przede wszystkim z ciągników. Jednak japoński producent dąży do tego, żeby zaoferować pełną linię maszyn rolniczych. Zamiary są realizowane szybko.

 • Powołanie Kubota Holdings Europe B.V.

  Koncern Kubota Corporation powołał spółkę holdingową w Europie, która będzie pełniła rolę europejskiej centrali sprzedaży maszyn. Oznacza to m.in. przeniesienie administracji z poziomów krajowych na poziom ogólnoeuropejski.

 • Kubota Tractor Show – czas na podsumowanie

  Między majem a czerwcem br. w 5 lokalizacjach centralnej i północnej Polski odbyły się pokazy plenerowe w ramach drugiej edycji Kubota Tractor Show. W tym roku firma postawiła przede wszystkim na rozwiązania z zakresu precyzyjnego rolnictwa.

 • Kubota - ambitne plany na pełną linię maszyn

  Kubota to już nie tylko ciągniki, ale m.in. dzięki przejęciu kilku znanych marek, japoński producent ma do zaoferowania niemal pełną linię maszyn towarzyszących i urządzenia dla rolnictwa precyzyjnego.

 • Kubota: Nowa seria M5000 od kwietnia w sprzedaży

  Od kwietnia na nasz krajowy rynek wchodzą ciągniki Kubota nowej serii M5000. Maszyny te posiadają kilka innowacji, o których powiedział nam Grzegorz Czerwiak, specjalista ds. produktu z firmy Kubota, podczas targów Agrotech 2017.

 • Kolejny mały ciągnik w ofercie Kuboty

  Japoński producent znany jest z produkcji bardzo wszechstronnych ciągników o małych gabarytach. Choć w ofercie Kuboty nie brakuje takich maszyn, niebawem dołączy do nich kolejny model – L1361.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mavrik robi problemy z borem pamiętajcie o tym Ja też daję razem z płatkiem a nawet w początku płatka i koniec  Proteus ok...

jarki

Jak się samemu robi to się wie co się ma