PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
kury

kury

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Jak zbudować przydomowy kurnik?

  Przyzagrodowy chów drobiu z roku na rok odzyskuje dawną popularność. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup zwierząt, należy zapewnić im odpowiednie warunki życia.

 • Zabezpiecz stado przed ptasią grypą

  W świetle zagrożenia jakie niesie ze sobą występowanie wirusa H5N8, warto przypomnieć jakie są podstawowe zasady ochrony przydomowych stad drobiu przed zachorowaniem.

 • Zimowa dieta niosek

  W ekstensywnym chowie kur, żywienie letnie różni się znacznie od zimowego. Warto zastanowić się chwilę nad tym, jak powinna wyglądać dieta niosek w okresie zimowym.

 • Bill Gates rozda 100 tys. kur w Afryce

  Najbogatszy człowiek świata, założyciel Microsoftu Bill Gates, rozda 100 tys. kur w Afryce. O nowym sposobie walki z biedą miliarder poinformował w tym tygodniu na swoim blogu.

 • Hodowla kury zielononóżki przywrócona

  1500 piskląt kury zielononóżki trafiło do 60 gospodarstw na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w ramach przywracania tam hodowli tej starej rasy - poinformowała dyrektor SPK Teresa Świerubska.

  1
 • Droższe kurczaki, ale i pasza też

  Analitycy Banku Gospodarki Żywnościowej szacują, że w kwietniu niewielki wzrost cen skupu kurcząt brojlerów nie był w stanie pokrywać rosnących cen pasz.

 • Jajka są drogie przez ekologów i obrońców zwierząt

  Ostatnie podwyżki cen jaj w całości wynikają z realizacji dyrektywy o dobrostanie kur niosek. Jej wdrażanie wymusiło milionowe inwestycje na właścicielach fermach drobiu, a także drastycznie zmniejszyło produkcję jaj konsumpcyjnych...

  4


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...