kwota mleczna

kwota mleczna

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS

 • Rynek mleka działa tak, jakby nie było kwot

  Generalnie jednak można stwierdzić, że w ramach Unii Europejskiej działamy już tak jakby kwot nie było. Bo globalna produkcja mleka w UE jest mniejsza niż kwota - powiedział serwisowi portalspożywczy.pl prof. Andrzej Babuchowski.

  0
 • Ukarani za nadprodukcję

  Trzy państwa członkowskie muszą zapłacić 19 milionów euro opłat za przekroczenie kwot mlecznych.

  0
 • Bez karnych zaliczek

  Podmioty skupujące mleko nie będą pobierały od rolników zaliczek za przekroczenie limitów produkcji mleka. Sejm przegłosował zmiany w ustawie o organizacji rynku mleka i przetworów mlecznych.

  0
 • Przyszłość unijnego mleka

  Ukazał się długo oczekiwany raport w sprawie długoterminowych działań na rzecz unijnego sektora mleka opublikowany przez Grupę Wysokiego Szczebla powołaną przy Komisji Europejskiej. Celem działania grupy ekspertów było znalezienie...

  0
 • ARR nie skupi kwot mlecznych

  Agencja Rynku Rolnego nie będzie skupowała limitów produkcji mleka od rolników w roku kwotowym 2010/2011. Mechanizm ten funkcjonował przez trzy sezony i z roku na rok cena skupu limitów produkcji była niższa.

  0
 • Rozdział rezerwy mlecznej

  Zmienią się zasady przydziału limitów produkcji mleka z rezerwy. Te limity, które rolnicy zakupią na wolnym rynku, nie będą pomniejszały ilości kilogramów mleka, o które będą ubiegali się mlecznej rezerwy Agencji Rynku Rolnego. Trwają...

  0
 • Biały bilans

  Jeżeli przekroczą to tylko w niewielkim stopniu. 31 marca na rynku mleka kończy się rok kwotowy. Z ostatnich analiz wynika, że limit produkcji będzie wykorzystany w 100 proc.

  0

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM