PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Lexion

Lexion

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowy Claas Lexion serii 600

  Na odbywających się w dniach 27-28 sierpnia br. Dożynkach Claas w Niepruszewie polską premierę miała zmodernizowana seria 600 kombajnów zbożowych Claas Lexion.

 • Claas Lexion 780 nagrodzony za technologię i wzornictwo

  Kombajnowi Claas Lexion 780 przyznano wyróżnienie za „wybitne osiągnięcie w technologii i wzornictwie”. Wyboru dokonanli czytelnikcy amerykańskich czasopism „Diesel Progress North America” i „Diesel Progress International...

 • 450 tys. kombajnów Claas

  Claas świętuje jubileusz w produkcji kombajnów. Z linii montażowych zjechała 450-tysięczna maszyna. Kolejny powód do świętowania to 10 tys. wyprodukowanych kombajnów Tucano.

 • Claas odebrał medal Agrotechu za kombajn

  Wystarczy wybrać rodzaj strategii zbioru, a dalej system sam dokona ustawień maszyny w zależności od panujących warunków zbioru. Złoty medal Agrotechu przypadł serii kombajnów Lexion 700 firmy Claas.

 • Automat wyręczy kombajnistę

  Jeden z trzech złotych medali targów SIMA trafił do firmy Claas za system automatycznej regulacji zespołów młócących kombajnu.

 • Claas młóci nowy rekord

  Ośmiu godzin potrzebował Claas Lexion 770 na wymłócenie 675 ton pszenicy. Tym samym kombajn pobił rekord Świata i wpisał się do Księgi rekordów Guinnessa.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Magnezu i siarki pod buraki nie daje,jedynie dolistnie

R-w

To i tak lepiej przed siewem niż po siewie, nawet jak masz tylko kilka dni.