PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
LGD

LGD

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Blisko 2 mln zł z UE na rozwój rybactwa na Podlasiu

  Blisko 2 mln zł z UE jest do podziału w konkursie Lokalnej Grupy Rybackiej z województwa podlaskiego. Pieniądze będzie można otrzymać m.in. na rozwój turystyki rybackiej czy ochronę ryb. Nabór wniosków rozpocznie się 24 marca.

  0
 • Ponad 1,1 mln zł z UE na rozwój wsi na Podlasiu

  O ponad 1,1 mln zł unijnego dofinansowania mogą ubiegać się m.in. gminy, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne na projekty związane z rozwojem wsi oraz tworzeniem mikroprzedsiębiorstw w Podlaskiem. Dziś ruszył nabór wniosków w dwóch...

  0
 • Inwestycje rybackie także na nabrzeżach

  Lokalna Grupa Rybacka "Zalew Wiślany" ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie ze środków UE projektów związanych z rozwojem obszarów zależnych od rybactwa. Do podziału pozostało jeszcze blisko 2,5 mln zł.

  0
 • Bielski karp na liście produktów tradycyjnych

  Karp hodowany w stawach znajdujących się na terenie powiatu bielskiego zostanie wpisany na listę produktów tradycyjnych. Wniosek w tej sprawie przygotowuje Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina - informuje "Dziennik Zachodni".

  0
 • Ponad 1,3 mln zł z UE na rozwój terenów wiejskich nad Bugiem

  Ponad 1,3 mln zł unijnego dofinansowania mogą otrzymać m.in. gminy, parafie, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne na projekty związane z rozwojem wsi nad Bugiem z województw podlaskiego i mazowieckiego. Dzisiaj ruszył nabór projektów.

  0
 • Tradycyjny haft mazurski sposobem na bezrobocie

  Mieszkanki Orzysza i Pisza wraz z kaszubską hafciarką odtworzyły niestosowany już dziś tradycyjny haft mazurski. Warsztaty hafciarskie, podczas których odtworzono zapomniane wzory, mają pomoc bezrobotnym paniom w podjęciu działalności...

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Mój ES Mercure-raczej to co z niego zostało(5 szt./m2)

Marecki

Miejscami tak ;) dosłownie na wydmach.