PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
limit połowów

limit połowów

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Damanaki o przyszłości rybołówstwa

  Celem przygotowywanej przez KE reformy rybołówstwa będzie zapewnienie dobrobytu ludziom zatrudnionym w tym sektorze w oparciu o zrównoważone i ekologiczne wykorzystanie zasobów

  0
 • Ostre normy

  Będzie kolejne cięcie limitów połowowych? Komisja Europejska zaproponowała obniżenie kwot na przyszły rok.

  0
 • Połowy dorsza zakazane

  Od wczoraj polscy rybacy nie mogą łowić dorszy. Taką decyzję podjął resort rolnictwa, który wyliczył, że tegoroczny limit na połów tych ryb jest już prawie wyczerpany.

  0
 • Od 22 maja zakaz połowów dorsza

  Od 22 maja polscy rybacy nie będą mogli łowić dorszy na Bałtyku. Powodem wprowadzenia zakazu jest wyłowienie zbyt dużej ilości tych ryb.

  0
 • Marek Sawicki o rybołówstwie

  W związku z przekroczeniem kwot połowowych dorsza za I półrocze br. zostaje wprowadzone czasowe ograniczenie połowów tego gatunku od dnia 22 maja br. do dnia 30 września br. Ograniczenie nie obejmuje łodzi o długości całkowitej do 12...

  0
 • Zakaz połowów dorsza szybciej

  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyspieszy wprowadzenie okresu ochrony dorsza na południowym Bałtyku. Ryby tej nie będzie można łowić już od 22 maja. Zakaz ma obowiązywać do końca września.

  0
 • Rybacy chcą zmiany

  Siedem obradujących w Kołobrzegu (Zachodniopomorskie) rybackich organizacji zażądało od ministra rolnictwa natychmiastowego wycofania rozporządzenia o ograniczeniu połowów dorsza na Bałtyku.

  0
 • Okrojona kwota

  Unijni ministrowie ds. rybołówstwa zebrani w Luksemburgu zatwierdzili porozumienie między Polską a Komisją Europejską w sprawie kar za przekroczenie w 2007 r. kwot połowowych na Bałtyku Wschodnim.

  0
 • Postulaty rybaków

  Zgodnie z zapowiedzią odbyło się spotkanie sekretarza stanu Kazimierza Plocke z przedstawicielami środowisk rybackich. Omawiano postulaty przedstawicieli organizacji rybackich dotyczące prowadzenia ukierunkowanych połowów dorsza.

  0
 • Odłowiono już 60 proc. dorszy

  Polscy rybacy w I kwartale br. wyłowili już ok. 60 proc. dorszy w ramach przyznanego nam całorocznego limitu na połowy tej ryby - poinformował wiceminister rolnictwa Kazimierz Plocke.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić