PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
lochy

lochy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Jak chronić lochy przed zaparciami?

  Konsekwencje zaparć występujących u loch w okresie okołoporodowym mogą okazać się bardzo poważne. Warto zatem zastanowić się, w jaki sposób można chronić maciory przed tą dolegliwością.

 • Włókno dla loch – skąd je wziąć?

  Lochy wykazują znacznie wyższe zapotrzebowanie na włókno, niż zwierzęta stada towarowego. Pojawia się zatem zasadnicze pytanie: w jakiej postaci dostarczyć lochom włókno?

 • Flushing bez tajemnic

  Produkcyjność loch budowana jest już na etapie inseminacji zwierząt. O liczbie zapłodnionych komórek jajowych i przeżywalności zarodków w dużej mierze decyduje żywienie macior w okresie poprzedzającym pokrycie i następującym po nim.

 • Stres cieplny szkodzi zwierzętom

  Pierwsze dni tegorocznej wiosny dały przedsmak tego, co będzie nas czekało przez najbliższe miesiące. Wysokie temperatury stanowią, niestety, nie lada problem dla rolników specjalizujących się w chowie świń.

 • Zadbaj o lochę przed porodem

  Właściwe postępowanie z lochami w ostatnich tygodniach ciąży w dużej mierze decyduje o kondycji miotu, i poziomie śmiertelności wśród prosiąt.

 • Dawka energii dla loch

  Dodatek preparatu Lacto Power Forte, znajdującego się w ofercie firmy Blattin, ma pomóc pokryć wysokie potrzeby energetyczne loch znajdujących się w fazie laktacji.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

m@ciej

  @arszczecin co tam zdziałaliście co za nowości będą  , ja bym zrobił mała poprawkę niech państwo płaci za szkody wyżadzone w...