PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
łoś

łoś

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Łosie do odstrzału?

  Liczebność łosi na wschód od Wisły wzrosła z niecałych 9 tys. osobników w 2010 r. do ponad 28 tys. sztuk w roku 2015. Ministerstwo Środowiska nie wyklucza ich regularnego odstrzału.

 • Łosie pod ostrzałem

  Liczba łosi w naszych lasach w ciągu ostatniej dekady wzrosła siedmiokrotnie. Myśliwi domagają się zniesienia zakazu strzelania do tych zwierząt - informuje "Metro".

  8
 • Szkody łosi w prywatnych lasach

  Stołeczny sąd zdecydował o powołaniu biegłego do szacowania szkód wyrządzonych przez łosie w prywatnych lasach kilkunastu właścicieli z województwa podlaskiego - poinformował pełnomocnik tych właścicieli mec. Grzegorz Bielski.

  1
 • Moratorium dla łosi - bezterminowe

  W Polsce wzrasta liczba łosi, ale nadal nie będzie można na nie polować. Obowiązujące od 2001 r. moratorium, wprowadzające całoroczny zakaz strzelania do tych zwierząt, nie zostanie zniesione - poinformował resort środowiska.

  1
 • Odszkodowania za straty wyrządzone przez łosie

  Kilkunastu podlaskich rolników domaga się w sądzie odszkodowań za straty spowodowane przez łosie w prywatnych lasach. Łosie objadają młode pędy sosnowe, drzewa przestają rosnąć. W środę w Warszawie sąd rozpatrzy pierwsze pozwy...

  0
 • Śledztwo w sprawie zastrzelenia łosia

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota wszczęła śledztwo w sprawie zastrzelenia łosia przez łowczego w warszawskim Ursusie. Łowczy został zawieszony w czynnościach służbowych do czasu zakończenia postępowania.

  0
 • Spis łosi nad Biebrzą

  W pierwszym w tym roku spisie łosi w Biebrzańskim Parku Narodowym, zwanym też próbnym pędzeniem, naliczono prawie 680 zwierząt.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...