PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
łoś

łoś

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Łosie do odstrzału?

  Liczebność łosi na wschód od Wisły wzrosła z niecałych 9 tys. osobników w 2010 r. do ponad 28 tys. sztuk w roku 2015. Ministerstwo Środowiska nie wyklucza ich regularnego odstrzału.

 • Łosie pod ostrzałem

  Liczba łosi w naszych lasach w ciągu ostatniej dekady wzrosła siedmiokrotnie. Myśliwi domagają się zniesienia zakazu strzelania do tych zwierząt - informuje "Metro".

  8
 • Szkody łosi w prywatnych lasach

  Stołeczny sąd zdecydował o powołaniu biegłego do szacowania szkód wyrządzonych przez łosie w prywatnych lasach kilkunastu właścicieli z województwa podlaskiego - poinformował pełnomocnik tych właścicieli mec. Grzegorz Bielski.

  1
 • Moratorium dla łosi - bezterminowe

  W Polsce wzrasta liczba łosi, ale nadal nie będzie można na nie polować. Obowiązujące od 2001 r. moratorium, wprowadzające całoroczny zakaz strzelania do tych zwierząt, nie zostanie zniesione - poinformował resort środowiska.

  1
 • Odszkodowania za straty wyrządzone przez łosie

  Kilkunastu podlaskich rolników domaga się w sądzie odszkodowań za straty spowodowane przez łosie w prywatnych lasach. Łosie objadają młode pędy sosnowe, drzewa przestają rosnąć. W środę w Warszawie sąd rozpatrzy pierwsze pozwy...

  0
 • Śledztwo w sprawie zastrzelenia łosia

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota wszczęła śledztwo w sprawie zastrzelenia łosia przez łowczego w warszawskim Ursusie. Łowczy został zawieszony w czynnościach służbowych do czasu zakończenia postępowania.

  0
 • Spis łosi nad Biebrzą

  W pierwszym w tym roku spisie łosi w Biebrzańskim Parku Narodowym, zwanym też próbnym pędzeniem, naliczono prawie 680 zwierząt.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

swierk w kopertę na 2m i płot od sąsiadów :P

Marecki

Dużo tego masz? Nie podejrzewałem Cię o własne bagna ;) Może chociaż siatka leśna?