PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Lubelszczyzna

Lubelszczyzna

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Lubelskie: 21. ognisko ASF u świń w Polsce

  21. ognisko afrykańskiego pomoru świń (ASF) u trzody chlewnej potwierdzono w gminie Leśna Podlaska w województwie lubelskim - podała we wtorek inspekcja weterynaryjna. W gospodarstwie znajdowało się 10 świń.

 • Lubelskie: Producenci mleka domagają się wsparcia

  Kilkudziesięciu hodowców krów uczestniczyło w czwartek w Lublinie w manifestacji, podczas której domagali się wsparcia państwa w związku ze spadkiem cen mleka. Stanowisko ze swoimi postulatami wręczyli urzędnikom wojewody lubelskiego.

 • W Lubelskiem wykryto 19. w kraju ognisko ASF u świń

  W gospodarstwie w gminie Leśna Podlaska (Lubelskie) wykryto ognisko afrykańskiego pomoru świń (ASF). To 19. ognisko tej choroby u świń domowych wykryte od początku występowania ASF w Polsce, czyli od lutego ubiegłego roku.

 • Nowe punkty skupu soi na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie

  W obliczu coraz większego zainteresowania uprawą soi w naszym kraju powstają nowe punkty skupu nasion. Od połowy września skupem tej rośliny zajęły się dwa elewatory: w Jarosławiu (woj. podkarpackie) oraz Łaszczowie (woj. lubelskie).

 • Chmielowe żniwa

  Na Lubelszczyźnie rozpoczęły się zbiory chmielu. Na większości plantacji chmiel osiągnął dojrzałość technologiczną. Jest to taka faza dojrzałości szyszek, w której są one najbardziej przydatne do przetwórstwa.



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@witch- czyli te mięszaniny boxer-a podawane powyżej to masz sprawdzone? @jarki od jakiej fazy ten DFF

jarki

Widzisz jaki człowiek głupi Co roku wyzywam bayerowców i co roku robię z przyzwyczajenia tak samo Miałem chęć na izraelski trinity bo DFF ale...

witch5

Jarki - jak w ubiegłym roku pisałem że pełne filtry piachu to mówiłeś że już taki urok tego Experta .Dlatego przeszedłem na kombinacje z Boxerem .