PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
MATIF

MATIF

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Dalsza przecena zbóż na świecie

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym potaniała o 2,8 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 3,4 proc.. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) obniżyła się o 1,4 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 1,4 proc.

 • Wzrostowy tydzień notowań rzepaku

  Listopadowy kontrakt na rzepak notowany na MATIF podrożał w piątek o 0,1 proc., wrześniowa soja na CBOT spadła o 0,5 proc. Kanadyjska canola w kontrakcie listopadowym na WCE podniosła się o 0,1 proc.

 • Wzrost ceny pszenicy na MATIF

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym podrożała o 0,6 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa spadła o 1,3 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,6 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 0,5 proc.

 • Wzrost ceny pszenicy

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym podrożała o 1,1 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa wzrosła o 1,1. Kukurydza w Paryżu (kontrakt listopadowy) podniosła się o 0,6 proc., a w Chicago (wrzesień) wzrosła o 0,1 proc.

 • Rzepak coraz droższy

  Sierpniowy kontrakt na rzepak notowany na MATIF podrożał o 0,9 proc., sierpniowa soja na CBOT wzrosła o 1,5 proc. Kanadyjska canola w kontrakcie listopadowym na WCE podniosła się o 0,9 proc.

 • Kolejny spadek ceny pszenicy

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym spadła o 1,5 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa potaniała o 0,1 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt sierpniowy) obniżyła się o 0,1 proc., a w Chicago (wrzesień) wzrosła o 1,0 proc.

 • Mocny wzrost ceny pszenicy na giełdzie w Paryżu

  Pszenica na MATIF w kontrakcie wrześniowym wzrosła o 4,0 proc., natomiast na CBOT seria wrześniowa podrożała o 1,2 proc. Kukurydza w Paryżu (kontrakt sierpniowy) podniosła się o 1,0 proc., a w Chicago (wrzesień) spadła o 1,0 proc.



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

I uważasz że to nie jest problem Moim zdaniem większość proszkowych to problem Ale żeby jakiś piach walić do oprysku to jest chore Znajomy...

miwigos

U mnie niema problemu zostaje w filtrch

jarki

Jasne czyścić sekcje (mogę Cię zatrudnić ale Bayer płaci) Czyściłem kilka razy w trakcie opryskiwania średnio przyjemne Też mam porządnie filterki...